2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Valla inan onu düşünerek kendimi tutuyorum ama şimdi 0 belirtim olduğu için ehvami zirvede yaşıyorum
Valla belirti bendede kayboldu diebilcek kadar azaldi tek arada gögüs hassasiyetim oluyo bide kasik agrisi onun disinda oda hep olmuyo arada

Valla belirti bendede kayboldu diebilcek kadar azaldi tek arada gögüs hassasiyetim oluyo bide kasik agrisi onun disinda oda hep olmuyo arada
Yok bende azalma falan değil 0 yani hic birsey kalmadı
Ne göğüs hassasiyeti ne ağrı ne sızı ne sık idrar nede baska birsey hic birsey yok eski halimdeki gibiyim ne karin şişliği hic birsey yok korkuyorum deli gibi

Yok bende azalma falan değil 0 yani hic birsey kalmadı
Ne göğüs hassasiyeti ne ağrı ne sızı ne sık idrar nede baska birsey hic birsey yok eski halimdeki gibiyim ne karin şişliği hic birsey yok korkuyorum deli gibi
Karin sisligi zaten ictigimiz ilaclardan ötürü oluyormus canim doktorum öLe söylemisti bana. Ama korkma herkezde ayni belirtiler olmak zorunda degil sonucta

Kızlar kalp atışını duyduktan sonra doktor ilaçları kesti mi sizde?
Gecen seneki gebeligimde 3aylik olana kadar bazi ilaclar devam demisti canim ben 9 haftalik olmustum. Simdide bilmiyorum Cuma günü gidicem ama bildigim kadariyla kesmiyolar bikac tanesini belki ama

Karin sisligi zaten ictigimiz ilaclardan ötürü oluyormus canim doktorum öLe söylemisti bana. Ama korkma herkezde ayni belirtiler olmak zorunda degil sonucta
Ben öyle bi aman aman ilac kullanmiyorum cnmda neyse herseyin hayırlısı bakalım inşallah bebeğim benimledir

Kızlar doktor kalp atışını dinletiyor mu yoksa gösteriyor mu bazı sıtelerde kalp atışını dınletmek zararlı dıyor tabı doktorlarımız daha ıyı bılır ama sızınkıler dınlettı mı 🥹

Uymuyor canım son adetime göre 7+1 olmam lazım ama bugün doktor kalp atışına baktığında 6+4 dedi
Evet farklı hesaplanıyor..Aslında 5.gün embriyosu için transfer günü embriyo 2 haftalık sayılıyor..kimine 17.gün kimine 20.gün transfer yapılıyor o yüzden adet tarihi ile uymuyor..bana 21.gün yapıldı mesela..adetime göre büyük olması lazım ama 21.günde benim embriyom 2 haftalıktı yani adetime göre 1 hafta geri oluyor bu durumda..o yüzden transfer tarihinize göre hesaplayın

Son düzenleme:
Evet farklı hesaplanıyor..Aslında 5.gün embriyosu için transfer günü embriyo 2 haftalık sayılıyor
Benımkını aynı hesapladı canım ben once netten hesaplamıstım doktora gıttıgımde sordum suan kac haftalık sayılıyorum dıye aynı tarıhı soylemıstı son adet tarıhıme gore hesaplamıstı

Ben öyle bi aman aman ilac kullanmiyorum cnmda neyse herseyin hayırlısı bakalım inşallah bebeğim benimledir
İlaç kullanmadığın için öyledir..zaten normal gebe kalanlar senin gibi oluyor..bebeğin seninle canım kanaman yoksa sıkıntı yok

Benımkını aynı hesapladı canım ben once netten hesaplamıstım doktora gıttıgımde sordum suan kac haftalık sayılıyorum dıye aynı tarıhı soylemıstı son adet tarıhıme gore hesaplamıstı
Internette transfer tarihine göre hesaplar da var..kimi doktorlar birkaç günü önemsemiyor

İlaç kullanmadığın için öyledir..zaten normal gebe kalanlar senin gibi oluyor..bebeğin seninle canım kanaman yoksa sıkıntı yok
Yok cnm kanamam çok şükür yani ekstra ufacık birşey dahi yok 0 ne sık idrar ne agri ne sızı ne acı ne tiksinme ne koku n bulanti hic birsey yani

Kizlar benim var olan belirtilerim gitti midem bulaniyordu kokulara hassastim ve her gun bir kere regl agrisi yasardim simdi hepsi gitti iki gundur evham degil ama çok mutsuzum cuma gidecektim o da cumartesi oldu simdi zaman gecmiyor ve cok korkuyorum

Kizlar benim var olan belirtilerim gitti midem bulaniyordu kokulara hassastim ve her gun bir kere regl agrisi yasardim simdi hepsi gitti iki gundur evham degil ama çok mutsuzum cuma gidecektim o da cumartesi oldu simdi zaman gecmiyor ve cok korkuyorum
Canım cogunlugumuz aynı duygularda bende dun aynısını esıme soyledım gercekten ama gereksız evham yapıyoruz bence artık 6 7 haftalık oldular bebısler yerını buldu o yüzden bence 🥹🙏🏻

Kızlar kalp atışını duyduktan sonra doktor ilaçları kesti mi sizde?
Bi 7 gün sonra estrofemi bi kereden bırakacaksın dedi 20 gün sonra da progestron iğnesini bırakıp o saatte fitilini yapacaksın dedi diğer ilaçlar aynı hep kullanacağız galiba

Bendede bugün 3.gün zerre belirtim yok bnde cok huzursuzum 0 yani ne hassasiyet ne sık idrara çıkma ne birsey hic birşey yok hamieleligimden önceki haldeyim ne karın şişliği 0 hic birsey yok bende kendi kendimi yiyorum ve suratım falan 5 karış böyle. Benimde pazrtwisydi randevu bende cuma ua cektim

X