2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Gluten, şeker ve laktoz içeren hiç bir ürünü tüketmiyorsunuz. Bu şekilde bir süre devam edip doğal yolla gebe kalan bir çok hasta var. Ben hamileyim çok şükür şuanda da çok katı olmasa da mümkün olduğunca tüketmemeye çalışıyorum bu üç ürünü :) Diyetisyen eşliğinde yapmıştım ben fonksiyonel tıp ile ilgileniyordu diyetisyenim. Tüp bebek sürecine başlarken doktoruma danıştım ben bu ürünleri tüketmiyorum tüketmeyeceğim diye. Bu süreçte bizim istediğimiz beslenme tarzı da bu demişti bana.
Aaa cok iyi bu sürectede sorun olmuyorsa denenebilinir evet🙏🏻💞 Tesekkür ederim canim Mesajin icin , Doktoruma Sorup bende deneyebilirimm. Ben haftaya Cuma Kese görmeye gidicem insallah Sen gördün sanirim? Benden öncesin🥰
Rabbim saglikli bi sekilde kucagimiza almayida nasip etsin su mübaek günün yüzü suyu hürmetine🤲🏻💞

Arkadaslar ankarada iyi bir hekim önerecek varmi? Tup bebek surecinden gecenler tup bebek doktoru yada riskli gebelik uzmani ile mi devam etmeli? 6+1 deyim. Devam edecegim bir hekim ariyorum ama içime yatan birini bulamadimm

Esim bi 2.denemeyi istemedigini söyledi.daha doğrusu çocuk istemedigini söyledi.3 günde hayatım ne kadar da değişti.negatif haberini aldığımda hüngür hüngür ağladığımda hemen deneriz hemen yapariz ederiz demişti oysaki.Meger aslında istemiyormuş sevinçten öyle demiş demekki.insanin 40 yaşından sonra evlenip yeni başlangıçlara hayallere heveslere belki son şansı olan evlat sahibi olmaya yolundaki uğraşları bi dk da yerle bir olabiliyormuş.daha gecen haftalarda günlerde nelerin heyecanını yasarken iğne ilaclardan mahvolurken meğer bi hiçin peşinden kosmusum.dsha düne kadar üzüntümü burda sizlerle paylaşırken şimdi boşanma yorumlarına bakıyorum.ben odamda hala hüngür hüngür ağlarken kocam çayını yudumluyor dizisini izliyor.
Canım öncelikle çok geçmiş olsun ne kadar üzülme desem de üzülmemek, takmamak elde değil. Boşanmayı şimdiden düşünmek bana pek doğru gelmiyor açıkçası tabii ki şu anki duyguların her şeyi düşünmene neden oluyor çok normal ama bence boşanma konularını açıp, okuma arkadaşım, kendini üzmekten, yıpratmaktan başka bir şey değil arkadaşım zaten üzgünsün üzerine tuz, biber olmasınlar bak sana diyorum ama senden de bir farkım yok, dün akşam küçük bir akraba meselesini büyüttüm ve ölüm kalım haline getirdim, kendimi ve çevremdekileri yiyip bitirmekten başka bir şey elde etmedim. Doğru da değil, ne ediyorsak kendimize ediyoruz. Bir de şöyle bir şey var, erkekler doğası, fıtratı gereği bizim kadar hassas ve ince ayrıntılara dikkat eden varlıklar değil. Bazı durumlara da iyi yönden bakmak gerek mesela eşin belki de senin üzüldüğünü, yorulduğunu gördüğü için böyle konuşmuş olabilir tabii ki gerçeği de arka plana atmamak gerek. Eğer gerçek, dediğin gibiyse de zamana bırakmanı tavsiye ederim arkadaşlar çok güzel konuşmuş. Bu süreçte hem vücudun dinlenir hem de tüp bebek sürecinin gerçekten mental sağlığımızı da etkilediğini düşünüyorum. Birazcık kafa dinlemiş olursun. Bir de kafanı dağıtacak bazı aktiviteler tavsiye ederim mesela örgü, elişi gibi veya eğlenceli dizi serilerini izlemek gibi hatta İstanbul da yaşıyorsan İsmek kurs kayıtları başladı diye biliyorum ben de gitmiştim çok iyi gelmişti. Bana göre en iyi gelen şey yani inançlı olup olmadığın hakkında bir bilgim yok lakin dua, namaz inan o kadar rahatlatıyor ki🥹 Ya da kuran bilgin yoksa türkçesini okuyabilirsin ya da zikir çekebilirsin yani her birinin inanki yarari oluyor. Bu süreçte Rabbim yar ve yardımcın olsun ve inşirah ferahlığı versin🥹 atlatacaksın ve eşinle orta yolu bulacağına inanıyorum 💪🏻

Bugün kontrole gittim. 7+3 teyim. Hem yeterince büyümemiş hem de kalp atışı yavaş dedi.. ne düşüneceğimi bilemiyorum 🥹
Zor bir durum ama güzel düşünelim, güzel şeyler olsun öncelikle geçmiş olsun. Hakkında, hakkımızda hayırlısı olsun. Rabbim yavrunuzun hayata sımsıkı tutunabilmesini nasip eylesin bu cumanın yüzü suyu hürmetine🐣 sen güzel düşüneceksin annesi, o da seni hissedecek 🥹evet olumsuz bir durumda yaşanabilir lakin biz olumlu halini düşünelim, hayra yoralım bu zaman zarfında sen de kendini çok yorma, dinlenmene bak. Evham ve vesveseden uzak kalmaya çalış annesi💪🏻 Doktor ne yapman gerektiğini söyledi mi ya da ilaclarini arttırdı mı

Bugün kontrole gittim. 7+3 teyim. Hem yeterince büyümemiş hem de kalp atışı yavaş dedi.. ne düşüneceğimi bilemiyorum 🥹
Kalp atışını dinledi mi yoksa ekrandan mı gösterdi canım? Bi de kese kaçtı? Kaç olmuş

Zor bir durum ama güzel düşünelim, güzel şeyler olsun öncelikle geçmiş olsun. Hakkında, hakkımızda hayırlısı olsun. Rabbim yavrunuzun hayata sımsıkı tutunabilmesini nasip eylesin bu cumanın yüzü suyu hürmetine🐣 sen güzel düşüneceksin annesi, o da seni hissedecek 🥹evet olumsuz bir durumda yaşanabilir lakin biz olumlu halini düşünelim, hayra yoralım bu zaman zarfında sen de kendini çok yorma, dinlenmene bak. Evham ve vesveseden uzak kalmaya çalış annesi💪🏻 Doktor ne yapman gerektiğini söyledi mi ya da ilaclarini arttırdı mı
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Yapacak bir şey yok dedi, bekleyeceğiz salı günü tekrar çağırdı

Gittim sıramı bekliyorum 😵‍💫 deliricem hiç bir belirti kalmadı.Göğüslerim boşaldı falan. 😶 çok endişeliyim
Bende de hic belirti yok sabah elleryince hafif bi aci hissi geliyor o kadar birde baş ağrısı
Gun içinde o acida kayboluyor bende cok endişeliyim

Canim icini ferah tut insallah güzel ilerlicek bu güzel günün hatrina yarin Mevlid Kandili Dualarimiz seninle olucak💞🤲🏻

Merhaba bende 3 eylulde transfer oldum. Bugun 10 uncu günüm pazartesi kan vericem. Ama benim 8 inci gün den itibaren ağrı ve lekenmelerim oldu ve devam ediyor sizlerdede oluyormu. Bugün adet günüm normaldede

X