2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

konu bildiğim yerden bende katılmak istedim 😊 ben 6 ay önce falan uzayan tedavi sürecim negatif sonuclar ve aldığım 10 kılo sebebiyle diyetisyene gitmiştim eski kiloma donersem daha iyi hissederim hem de odak noktam değişir diye düşünmüştüm.. diyetısyene tüp bebek tedavisi görüyorum buna uygun şekilde zayıflamak istiyorum dediğimde bana da eliminasyon diyetini önerdi ve başlamıştık 21 gün uyguladık kılo vermiştim sonra yapamadım bıraktım internetten araştır düşünürsen 😊
Öylemi tamam canim bakicam güzel kilolar verdinmi? Hamilelik sürecindede devam edilirmi acabaki?

Kızlar ya bende hiç belirti kalmadı.Acayip endişeliyim. Göğüslerim de indi gibi 😵‍💫 umarım düşündüğüm olmamıştır. Doktora sordum yarın yolku görürüz dedi kalp atışından bahsetmiyor.6. Haftada duyan var mı
Cnm bende bastirinca aci geliyor o kadar. Ve baş ağrım var bugün yine baskada bir belirti vs yok

Esim bi 2.denemeyi istemedigini söyledi.daha doğrusu çocuk istemedigini söyledi.3 günde hayatım ne kadar da değişti.negatif haberini aldığımda hüngür hüngür ağladığımda hemen deneriz hemen yapariz ederiz demişti oysaki.Meger aslında istemiyormuş sevinçten öyle demiş demekki.insanin 40 yaşından sonra evlenip yeni başlangıçlara hayallere heveslere belki son şansı olan evlat sahibi olmaya yolundaki uğraşları bi dk da yerle bir olabiliyormuş.daha gecen haftalarda günlerde nelerin heyecanını yasarken iğne ilaclardan mahvolurken meğer bi hiçin peşinden kosmusum.dsha düne kadar üzüntümü burda sizlerle paylaşırken şimdi boşanma yorumlarına bakıyorum.ben odamda hala hüngür hüngür ağlarken kocam çayını yudumluyor dizisini izliyor.

Esim bi 2.denemeyi istemedigini söyledi.daha doğrusu çocuk istemedigini söyledi.3 günde hayatım ne kadar da değişti.negatif haberini aldığımda hüngür hüngür ağladığımda hemen deneriz hemen yapariz ederiz demişti oysaki.Meger aslında istemiyormuş sevinçten öyle demiş demekki.insanin 40 yaşından sonra evlenip yeni başlangıçlara hayallere heveslere belki son şansı olan evlat sahibi olmaya yolundaki uğraşları bi dk da yerle bir olabiliyormuş.daha gecen haftalarda günlerde nelerin heyecanını yasarken iğne ilaclardan mahvolurken meğer bi hiçin peşinden kosmusum.dsha düne kadar üzüntümü burda sizlerle paylaşırken şimdi boşanma yorumlarına bakıyorum.ben odamda hala hüngür hüngür ağlarken kocam çayını yudumluyor dizisini izliyor.
Gonca biraz kendini toparlamalısın.Eğer çok bunaldıysan bir profesyonele danışmalısın.Bu durumda alınacak her karar insanı hataya sürükler.Canın yandı biliyorum.Herşey şu dönemde misliyle gözüne batıyor olabilir.Seni zanda bulunmaya itiyor olabilir. Hayat güzel, hiç birşeyin de sonu değil. Hergün evladını kocaman büyütüp de kaybeden annelerin haberilerini duydukça Allah’ım diyorum yaşatma bunları bana. Kimse yaşamasın.Allah’tan hayırlısı elbet gelip seni bulacaktır. Oku ve dinle seni rahatlatır

İnşirah
Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla,
Senin göğsünü açıp genişletmedik mi?
Belini büken yükünü üzerinden kaldırmadık mı?
Senin şânını yükseltmedik mi?
Şüphesiz güçlükle beraber bir kolaylık vardır.
Gerçekten, güçlükle beraber bir kolaylık vardır.
Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
Ancak Rabbine yönel ve ona dua et.

Kızlar herkesin hayırlı haberler alması dileğiyle💐 beni de 14 gün sonra doktorum kese için çağırdı. Hakkımızda hayırlısı olsun. Dün bir şeylere üzüldüm, ailevi bazı problemlere ağladım, birçok kişiyle tartıştım, akşamına ağrılarım çoğaldı, bu sabah hafifledi, şu an hafif bir bel ağrısı var. Bu hafif bel ağrısının olması normal diye biliyorum yaşayan var mı 🥹

Selam gonca, oncelikle cocuk konusundan bagimsiz esinle neden evlendigini hatirla. Herkes ayni anda ayni seyleri istemeyebilir. Tup bebek negatifi de bir yas sureci ve sen bunu yasiyorsun su anda. Yasini yasadiktan sonra evlilikle ilgili dusuncelerine donersin kendine bir kac ay izin ver. Eger bu surecte cocuk istegin agir basiyosa yumurta dondurmayi dusunebilirsin.

Tesekkür ederim mesajiniz icin🙏🏻💞
Bagirsak eliminasyon diyetini hic duymadim nasil biseymiski👀
Siz suan hamilemisiniz devam ettiriyomusunuz? Doktorunuzmu önerdi bu diyeti?
Gluten, şeker ve laktoz içeren hiç bir ürünü tüketmiyorsunuz. Bu şekilde bir süre devam edip doğal yolla gebe kalan bir çok hasta var. Ben hamileyim çok şükür şuanda da çok katı olmasa da mümkün olduğunca tüketmemeye çalışıyorum bu üç ürünü :) Diyetisyen eşliğinde yapmıştım ben fonksiyonel tıp ile ilgileniyordu diyetisyenim. Tüp bebek sürecine başlarken doktoruma danıştım ben bu ürünleri tüketmiyorum tüketmeyeceğim diye. Bu süreçte bizim istediğimiz beslenme tarzı da bu demişti bana.

Öylemi tamam canim bakicam güzel kilolar verdinmi? Hamilelik sürecindede devam edilirmi acabaki?
ben 2 ayda 5 kilo vermiştim. Şuanda da devam ettiriyorum vitamin değerlerimde de bir sıkıntı yok çok şükür. Mesela gluten bağırsakların emilimini engellediği için normal zamanda aldığımız vitaminler bile bağırsaklardan emilmiyormuş. bu nedenle vitaminlerin vücuda hiç bir faydası olmuyormuş. Bu süreçte gluten tüketimini mümkün olduğunca azaltabilirsiniz.

ben 2 ayda 5 kilo vermiştim. Şuanda da devam ettiriyorum vitamin değerlerimde de bir sıkıntı yok çok şükür. Mesela gluten bağırsakların emilimini engellediği için normal zamanda aldığımız vitaminler bile bağırsaklardan emilmiyormuş. bu nedenle vitaminlerin vücuda hiç bir faydası olmuyormuş. Bu süreçte gluten tüketimini mümkün olduğunca azaltabilirsiniz.
Dikkate alicam kizlar bu mesajlarinizi Tesekkür ederim bilgilendirdiginiz icinde🙏🏻💞
Ben ilk defa duydum böyle biseyi hamilelik sürecindede dikkat ediliyosa mutlaka doktoruma sorup bende göz gezdirebilirim🥰

X