2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim annem ve ablamda da hiç bulantı olmamış gebeliklerinde, insan belirti arıyor ya hayırlısı olsun günler geçmiyor sanki 🥹
Benim gecen seneki gebeligimdede olmadi hic 9haftalik olmustum hic bulantim ne olmadi , kisiden kisiye degisiyor bencede canim. Bunda nolacak bakalimm 🤷🏻‍♀️🥰

Ben 29 yasindayim. Bi sebeb bulunamiyor 6.ci denemem bu benimde. Buda olmaz ise bende mustafa tasa gecicektim doktor degistirin iyi gelir piskolojik olarakda rahat hissediyorsunuz zaten.🙏🏻💞
Mustafa hoca çok yoğun her zaman bulunamıyor.diger doktorlar kontrol vs giriyor.islemlere baska doktorlar girebiliyor.ama transferlere mutlaka kendi giriyor

alıcı/verici uzmanı olarak söylüyorum canım :) doktorların anlatmak istediği farklı olabilir ama kesinlikle "çok fazla ses dalgası göndermek gerekir" cümlesi yanlış. Aletin çalışması bu şekilde değil. alette görüntü için esas ışın yayılıyor o konuda ne düşünüyorlarmış :KK70:
hem üni hastanesinde prof hem de tüp bebek uzmanı hiç biri bana bu konuda böyle bir bildirimde bulunmadı. kalp ritm seviyesine kadar ölçerek ritm seviyesi takibi dahi yapıldı.
Burada bir yanlış var..ultrason kelimesi ultrasaund yani ultra ses demektir ve ultrason ses dalgası ile çalışır..bizim üniversite hastanesindeki perinatolog profesörler de 12.haftaya kadar dinletmezler..bebekte fetal kalpte defektlere sebep olabiliyor..fetal ekojenik odak oluşturabiliyor..Yani yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda çalışıyor doktorlar sonuçta

Kızlar ya bende hiç belirti kalmadı.Acayip endişeliyim. Göğüslerim de indi gibi 😵‍💫 umarım düşündüğüm olmamıştır. Doktora sordum yarın yolku görürüz dedi kalp atışından bahsetmiyor.6. Haftada duyan var mı

Mustafa hoca çok yoğun her zaman bulunamıyor.diger doktorlar kontrol vs giriyor.islemlere baska doktorlar girebiliyor.ama transferlere mutlaka kendi giriyor
Ha yok simdiye kadar iki doktorumdanda cok menmunum islemler konusmalar her zaman kendileriyle muhattap oldum cok sükür🙏🏻

Kızlar ya bende hiç belirti kalmadı.Acayip endişeliyim. Göğüslerim de indi gibi 😵‍💫 umarım düşündüğüm olmamıştır. Doktora sordum yarın yolku görürüz dedi kalp atışından bahsetmiyor.6. Haftada duyan var mı
Bendede yok canim belirti baby yerlesti gayrii vucud alisti tabi normal gayet hic strese girme🙏🏻🥰

Ben 29 yasindayim. Bi sebeb bulunamiyor 6.ci denemem bu benimde. Buda olmaz ise bende mustafa tasa gecicektim doktor degistirin iyi gelir piskolojik olarakda rahat hissediyorsunuz zaten.🙏🏻💞
Merhaba inşallah bu tedaviniz olumlu geçer ve bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alırsınız :) sebepsiz infertilite sorunu için bağırsak eliminasyon diyetini öneriyorlar. İnşallah gerek kalmaz yine de ben şöyle bir kenara bırakayım diye yazmak istedim :). bir araştırmanızı tavsiye ederim. Bizim de sebepsiz infertiliteydi ben tüp bebek sürecine başlamadan önce 2 ay boyunca bu diyeti yaptım sonrasında da devam ettirdim. İkinci transferimde başarılı olduk çok şükür. Gebelik süreciniz boyunca da uygulayabilirsiniz daha rahat bir hamilelik geçirmenizi sağlıyor. İnşallah en kısa zamanda güzel hayırlı haberler alırsınız :))

Merhaba inşallah bu tedaviniz olumlu geçer ve bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alırsınız :) sebepsiz infertilite sorunu için bağırsak eliminasyon diyetini öneriyorlar. İnşallah gerek kalmaz yine de ben şöyle bir kenara bırakayım diye yazmak istedim :). bir araştırmanızı tavsiye ederim. Bizim de sebepsiz infertiliteydi ben tüp bebek sürecine başlamadan önce 2 ay boyunca bu diyeti yaptım sonrasında da devam ettirdim. İkinci transferimde başarılı olduk çok şükür. Gebelik süreciniz boyunca da uygulayabilirsiniz daha rahat bir hamilelik geçirmenizi sağlıyor. İnşallah en kısa zamanda güzel hayırlı haberler alırsınız :))
Tesekkür ederim mesajiniz icin🙏🏻💞
Bagirsak eliminasyon diyetini hic duymadim nasil biseymiski👀
Siz suan hamilemisiniz devam ettiriyomusunuz? Doktorunuzmu önerdi bu diyeti?

Ayse1612 Ayse1612 hn selamlar. Benim 2.kan sonucumda geldi pozitif.tabloda güncelleme yapabılır mısın🥰
Arkadaşlar yüzüm 2 gündür alerji olmuş gibi minik minik sivilcelendi başı yok pütür pütür yaşayan var mı

Tesekkür ederim mesajiniz icin🙏🏻💞
Bagirsak eliminasyon diyetini hic duymadim nasil biseymiski👀
Siz suan hamilemisiniz devam ettiriyomusunuz? Doktorunuzmu önerdi bu diyeti?
konu bildiğim yerden bende katılmak istedim 😊 ben 6 ay önce falan uzayan tedavi sürecim negatif sonuclar ve aldığım 10 kılo sebebiyle diyetisyene gitmiştim eski kiloma donersem daha iyi hissederim hem de odak noktam değişir diye düşünmüştüm.. diyetısyene tüp bebek tedavisi görüyorum buna uygun şekilde zayıflamak istiyorum dediğimde bana da eliminasyon diyetini önerdi ve başlamıştık 21 gün uyguladık kılo vermiştim sonra yapamadım bıraktım internetten araştır düşünürsen 😊

X