2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar benim de bugün 8. günüm. 4 Eylül'de doğal transfer olmuştum. Folik asit dışında hiç ilaç kullanmadım. İlk idrarla erken gebelik testi yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Eklentiler

• IMG_20240912_072300.jpg
    IMG_20240912_072300.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 63
İ
Canım bu senin ikinci kontrolün mü? Kalp atışı için mi gideceksin?
kinci evet.6. Haftadayım. Keseyi görmüştüm.Şimdi bakalım eğer kalbi duyarsam süper.Kalp için gel demedi.Gel bir kontrol edelim dedi sadece.Kiminin 6. Haftada kiminin ki 7. Haftada duyuluyormuş

canım bilimsel olarak yanlış. kalp sesinin duyulması için verici değil alıcı olması gerekiyor. orda zaten o ses var ve onu dinlemek için dalga göndermez.
Benim kendi doktorum da dinletmiyor, çok fazla ses dalgası göndermek gerekir diye biraz daha büyüsün öyle bakalım dedi. Başka kadın doğumluya gitmiştim o da aynısını yaptı. İyi bi kadın doğumcu bu haftalarda dinletmez kalbi dedi

Benim kendi doktorum da dinletmiyor, çok fazla ses dalgası göndermek gerekir diye biraz daha büyüsün öyle bakalım dedi. Başka kadın doğumluya gitmiştim o da aynısını yaptı. İyi bi kadın doğumcu bu haftalarda dinletmez kalbi dedi
En son ne zaman gittiniz de dinletmedi peki yani kaçındı haftasini bekliyor dinletmek icin

Günaydın kızlar✋🏻 Bugün doktor kontrolünün bir önceki günü. Aklımı yitirmemek için kendimi temizliğe vereceğim 😬 Sizde durumlar ne?
Nasıl bir temizlik yapiyosun acaba cnm :) benim eşim bana hic birseye izin vermiyor ben de kafayı yapmamamtan yiyebilirim

Nasıl bir temizlik yapiyosun acaba cnm :) benim eşim bana hic birseye izin vermiyor ben de kafayı yapmamamtan yiyebilirim
Balla bildiğin girişeceğim. Çünkü üniversite açılacak.Evi kaldırmam lazım.Temizlikçi almıyorum ben. Eşime camları sildiririm.İndir kaldır onda olur

Balla bildiğin girişeceğim. Çünkü üniversite açılacak.Evi kaldırmam lazım.Temizlikçi almıyorum ben. Eşime camları sildiririm.İndir kaldır onda olur
Bana hic birseye izin vermiyor otur sen dur ben getirurm dur sen yapma valla böyle gidiyo

Maglesef yurd disindada ses dinletmiyolar yasakmis bebege zarar veriyomus sicaklik gönderdigi icin. Gecen sene sürekli dinledim ben türkiyede oldugum icin tüp bebek sürecimde bu senede dinlemicem doktorum görüyosa tamam dicem. Almanyadaki kadin doktorum cok kizmisti sürekli dinledigim icin.

Kızlar değerim yüksekti hatırlarsanız ikiz olabilir diye düşünmüştük doktorda öyle demişti bugün keseyi gördük çok şükür. Tek keseymiş kızlar
Yaa çok sevindim canım tebrik ederim Allah devamına erdirsin inşallah 🙏 tekrar ne zaman çağırdı doktorun? Kese kaç mm ölçüldü içinde yolk sac oluşumu var mıydı 🥹

X