2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnşallah canım çok gerginiz bu telaş hiç bitmiyor acaba değerim sağlıklı artacak mı kese görünecek mi kalp atışı duyulacak mı valla stresten gideceğim
Aynı aynı emın ol gercekten inşallah saglıkla kucagımıza alalım bebıslerımızı benım ıkı transfer edılmıstı bugun bıle gıttıgımde ıkıncı kese var mı dıye sordum bı umut 😂 cok tuhaf günler gecmıyo sankı bıde gecen hafta 1 gun kanamam oldu dıye yatıyorum evde doktorum kalp atısını duyana kadar yatalım ıcımız rahat etsın dedı evde hıc gecmıyo zaman 😅

Kalp atışını duymak iyi değilmiş binlerce ses dalgası gönderilmesi gerekiyormuş ve bu toplu iğne başı kadar bebeğe zarar verebilirmiş grafik olarak bakılmasi daha doğruymuş ınstagramda ferzanebe var bakabilirsiniz ben de yeni gördüm
Bunu bende gordum ınstagramda bu alttan muayene ıcın mı gecerlı yoksa karın ıcınde mı gecerlı

Aynı aynı emın ol gercekten inşallah saglıkla kucagımıza alalım bebıslerımızı benım ıkı transfer edılmıstı bugun bıle gıttıgımde ıkıncı kese var mı dıye sordum bı umut 😂 cok tuhaf günler gecmıyo sankı bıde gecen hafta 1 gun kanamam oldu dıye yatıyorum evde doktorum kalp atısını duyana kadar yatalım ıcımız rahat etsın dedı evde hıc gecmıyo zaman 😅
Ayy bende öyle transferin ilk günden berri evdeyim artik bunaldim iycenee🫠 haftaya kese ve kalp insallah bendee💞

Kızlar aşermeler için erken diye biliyorum ama bana tuhaf şeyler oluyor.Bu ara hiç yemediğim kadar acı yiyorum. Tatlı ya da ekşi değil acı 🤣 yerken de o kadar rahat yiyorum ki. Zehir gibi biberler hiç yakmıyor… noluyor ki

Kızlar aşermeler için erken diye biliyorum ama bana tuhaf şeyler oluyor.Bu ara hiç yemediğim kadar acı yiyorum. Tatlı ya da ekşi değil acı 🤣 yerken de o kadar rahat yiyorum ki. Zehir gibi biberler hiç yakmıyor… noluyor ki
Bende bu ara patatese taktım haşlama kızartma fırında yemekte sadece patates yemek istiyorum erken mi canım mi çekiyor anlayamadım 😂

İnşallah bu zor süreçlerden sonra rabbim mükafatını verir canım her şey bebişlerimiz için❤️

Psikolojik mi bu bilmiyorum vallahi.Az önce yarım kavanoz sirkeli acı biber turşusu yedim. Hala gözüm doymuyor 🤣 çok komik ya kendime çok gülüyorum 🤣
Hahahahhaha bence psikolojik ya stresten yapıyoruz bende cok yemeye basladım kardesım en sonunda abla karadelik gibisin herseyı yutuyosun dedı 😂😂😂

Yaa ınsallah guzel haberlerle gelelım hepımız haftaya dogum günüm hayatım boyunca aldıgım en guzel hedıye olcak benım ıcın 🥹🤲🏻
Ayyy niceee güzel yillarin olsun 🥰💞
Benimde pazar günü 15 Eylül cok güzel Hediyem oldu. Gecen seneki gebeliginde Dogum günüme denk gelmistiii🥹🥹

benım aşerme değilde normalde severim acı biber ama bi zararı olur mu diye korkarak yedim azcık bi zararı yok o zaman bende rahatca yerim size de afiyet olsun 😋 😊

Kalp atışını duymak iyi değilmiş binlerce ses dalgası gönderilmesi gerekiyormuş ve bu toplu iğne başı kadar bebeğe zarar verebilirmiş grafik olarak bakılmasi daha doğruymuş ınstagramda ferzanebe var bakabilirsiniz ben de yeni gördüm
canım bilimsel olarak yanlış. kalp sesinin duyulması için verici değil alıcı olması gerekiyor. orda zaten o ses var ve onu dinlemek için dalga göndermez.

X