2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Evet bencede titiz davraniyorlardir cnn sen Dr sor bi bende itebildigim kadar itiyorum ama kayiyor zaten iceri. Fazlasida geliyor yani dışarı pelte gbi bile geliyor benik bazen takılmıyorum o kadar ben ... kan sulandiriciys takilan ben söylüyorum bunuda :))
Bende dışarı çıkmıyor hiç de akıntı oluyor bide tuvalette bazen görüyorum kabuk gibi beyaz diyorum kapsülü heralde 😅Ama takılmamak lazım da işte insan beklerken aklına her şey geliyor 😖

Bende dışarı çıkmıyor hiç de akıntı oluyor bide tuvalette bazen görüyorum kabuk gibi beyaz diyorum kapsülü heralde 😅Ama takılmamak lazım da işte insan beklerken aklına her şey geliyor 😖
Tabi tabii kesinlikle öyle. Bsns hemsire fazlalik dışarı cikar sorun değil vs falan dedi o yüzden bnde cok takılmıyorum ona

Kızlar yok mu başka yorum yapacak ya
Ben kendim bile yapmadım bu testlerden canım ondan çok takılma sen buna derim zamanı geldiğinde kan verir olumlu haberi alırsın inşallah böyle insan geriliyor burda gördük var diyorlar mesela ben göremiyorum bi türlü ondan kör biri olarak yorum yapmasam daha iyi ☺️

Ben de hiç sormadım aslında hiç bilmiyorum da bu fitil olayını hemşireler ısrarla üstüne basa basa sırt üstü bi saat dedi. Biraz garantici benim merkez ya çok kasıyo bence. Ya da bazıları ilaçları düzgün kullanamıyor diye alışkanlık olmuş onlarda titiz davranıyorlar
Bana 15 dk yat dediler

Tabi ya doktorlar için her hasta ayrı bir tedavi süreci bildikleri vardır muhakkak evet senin iğneler yoktu doğru. şu fitil olayında bana bi saat yat dediler sırt üstü transfer öncesi de öyle demişlerdi bide sürekli en derine iteceksin diye uyarıyorlar bundan dolayı eve misafir kabul edemiyorum bi saat yatmak sırt üstü büyük zaman kaybı öyle oluyorsa doktora sorayım ben de yatmamaym
benm hemşirem de en derine iteceksın dedi ve ilaçları nasıl kullanmam getektıgıne dair notlar onlar bi kagıt verdi orda da fitilin yanında uyguladıktan sonra 10 dakıka yatın yazıyor.. ben gunde 3 defa 8 saat arayla kullanıyorum biri iş yerinde oldugum saate denk geliyor yatacak yer yok uygulayıp masamdan kalkmamaya çalışıyorum.. eger bi işim olurda kalkmak zorunda kalırsam yürürsem falan fitilin aktıgını görüyorum.. çamaşırımda beyaz lekeler oluşuyor hemen ama evdeki saatlerde 15-20 dakıka hiç kalkmıyorum o zaman akıntı olmuyor

Yok cnm bence yoktu 5+3 cok kısa bi zaman bence 6 haftada falan duyan vardır belkide 6.5 da olabilir ama 5li lerde bence yoktur qma yinede net bi bilgim yok
Ben de oyle dusunuyorum ama insanin icini yiyo ilk donem bir sey olsa da su 5 hafta hizlica aksa rahata ersem diye dusunmekten geri duramiyorum

Valla bende 7 haftaya hizlica varsamdq hayırlısıyla kalp atışını duysam diye düşünmekten kendimi alamiyorum cnm bi kaybim vardi kalp atışı alamadim o yüzden içim hep bi panik
Ben de oyle dusunuyorum ama insanin icini yiyo ilk donem bir sey olsa da su 5 hafta hizlica aksa rahata ersem diye dusunmekten geri duramiyorum

Valla bende 7 haftaya hizlica varsamdq hayırlısıyla kalp atışını duysam diye düşünmekten kendimi alamiyorum cnm bi kaybim vardi kalp atışı alamadim o yüzden içim hep bi panik
Ben de su ilk trimesteri atlatsam bi dusuk riskim gozukmuyor ama o kadar cok hikaye okudum ki sevinemiyorum bile

Yanlış anlaşılma oldu sanki, Transfer sonrası bugün 4.günüm henüz hamile olup olmadığım belli değil:)
Ama doğal siklus olarak ilerledik bu transferde.
He tm cnm ben eksik sormuşum pozitif görupte kullanmayan var mi anlaminda sormuştum inşallah hayırlı haberlerle gelirsin sende

Ben de su ilk trimesteri atlatsam bi dusuk riskim gozukmuyor ama o kadar cok hikaye okudum ki sevinemiyorum bile
Evet evet o herkesin duasi zaten su 3 ayi hayırlısıyla bi atlatsak diye ama sorular sorular kucağımıza alana kadar devam ne yapalim hayırlısıyla kavuşuruz inşallah bebislerimize

X