2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ne kadar üzgün olduğunu biliyorum ki bunu defalarca yaşadım. 3 aylık bebeğimi kaybettiğimde de keşke en başından bunu yaşamasaydım demiştim.
Bu vesileyle tüm arkadaşlara yazayım.Vücudumuz muhteşem bir sisteme sahip. Aramızda olmaması gereken bir embriyonun dünyaya gelmesini engelleyen kusursuz bir sistem. Sorunlu bir bebeğe bakmak kadar zor ve tüketici bir süreç yok.Allah hiç kimseye bunu yaşatmasın. Bu üzüntümün üstesinden bunu düşünerek geldim. Her seferinde şükrettim.Elbet gönül istiyor ki o altın embriyo hemen gelsin. Ama dua etmemiz gereken yer doğru şekilde, doğru zamanda ve hayırlısının kolaylıkla gelebilmesi. O yüzden üzülme ve yeni bir süreç için kendini hazırla. Olmadıysa Allah’ın bir bildiği var. İnşallah transfere gerek kalmadan kalbindekine ulaşırsın 🙏🏻
İcimi ferahlattiniz tesekkur ediyorum🩷🙏🏼

Üzüntünüzü yüreğimde hissettim gerçekten.. piner piner çok güzel yazmış çok güzel açıklamış. Belki Allah bugün sevinip sonra daha büyük bir acı yaşatmak istemedi. Tahmin edebiliyorum şuan ne desek boş sizin için tüm sözler havada kalıyor.. Ara vermeden devam edin bence bir sonraki ay. Umudunuz hep sizinle olsun düşmeyin lütfen..
Cok tesekkur ederim🙏🏼 cok agladim ama bitti gecti toparlandim , bu surec boyleymis demek ki bende tecrube etmis oldum😊

Kızlar 13 ağustosta transferim olmuştu. Betahcg’lere hiç inanamadım çünkü daha önce düşüğüm var diye ama bugün iki kese ve ikisinde de bebekleri gördüm 🥰 ikiz annesi oluyorum 🥰 rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin 🙏🏻
amiiinn inşallah 🙏 saglıkla kolaylıkla kucagınıza almak nasip olur umarım 🧿🙏😊

Kızlar 13 ağustosta transferim olmuştu. Betahcg’lere hiç inanamadım çünkü daha önce düşüğüm var diye ama bugün iki kese ve ikisinde de bebekleri gördüm 🥰 ikiz annesi oluyorum 🥰 rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin 🙏🏻
Yaaa tebrik ederim çok güzel bir haber bu sağsalim kucağına aldığın nice güzel günlere 🤩

Benim negatif geldi,cok uzgunum
Canım diğer arkadaşlar yazmış ama bende yazmak istedim. Lütfen üzülme gecikiyorsa daha güzeli için gecikiyordur. Benim ilk transferim pozitifti gününe göre de beta hcg si çok yüksekti. Çok mutluydum ama kalp atışını duyamadık, haftasına göre gelişimi geriydi ve kanamam başladı düştü. Doktor kromozomu bozuktur doğanın seçilim sekli bu dedi. O zaman "keşke hiç tutmasaydın" diye ağladım. Şimdi vucudumuzdaki bu harika mekanizmaya şükrediyorum anormal olanı anlayabiliyor tutmuyor yada kendi kendine düşürüyor. İnşallah en güzeli en iyisi seni bulacak içini ferah tut Allaha dua et 💖

Yok cnm ya aramadilar Dr müsait olunca aricakmis ben aradim öyle dediler çıktı yani sonuçya söylemiyorlar Dr aricak gecen seferde öyle yaptilar.
Yahu siz soyleyin sonucu Dr yine arasın beni ama heyalecandan kalbim patlicak
Yaa gerçekten söylesinler işte Dr yine ariyosa arasın dedigin gibi e nabız da görünmüyor mu ya

Yok cnm ya aramadilar Dr müsait olunca aricakmis ben aradim öyle dediler çıktı yani sonuçya söylemiyorlar Dr aricak gecen seferde öyle yaptilar.
Ya kendi online sistemleri yok mu? Hasta numarasıyla senin öğrenebileceğin falan.Ya da e nabızda belli olmuyor mu

hastanenin sitesi yok mu sen göremıyor musun sonucu bende cok heyecanlandım 😊🙏

X