2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba benim 2. Transferim olacak. 3 tane dondurulmuş 3. Gün embriyom var.ikisi transfer edilecek. İlk transferimde Ocakta olmuştu. Yine 2 embriyo transfer edildi. Biri tuttu 5. Haftada kornual gebelik olduğu anlaşıldı ve iğneyle düşürdük. Bugün ilaçlarımın 4. Günü ağustosun ilk haftası transfer olur heralde. Hepimizin altın yumurtaları olur inşallah 😊
Ayyy hemen hemen beraber olcaz desene 😍

Merhabalar bende 17 temmuzda adet oldum 19 temmuzda ilaçlara başladık cuma günü yani 26 temmuzda kontrolüm var ona göre yumurta toplama günü verilecek ilk denemem 27 yaşındayım umarım hepimizin pozitif olur umarım bebişlerimiz sımsıkı tutunarak ilerler 🙏🏻
Hoşgeldin canım inşallah 😍😍

Merhaba ben de 17 temmuzda iğnelere başladım. 27 temmuzda ise OPU işlemi olacak. Transfer de ağustos başı gibi olur diye tahmin ediyorum. İlk denemem olduğu için Opu işleminden ve anesteziden çoook korkuyorum 😣 Yaşım 30 amh 1.8 sebepsiz infertilite
Ayyy opuda hiçbirşey hissetmiyorsun korkmaaa😍

Naturel Killer yani doğal öldürücü hücrelerim fazla çıktı bu da gebeliğe engel bir durum. Vücut bebeği yabancı algılayıp ona saldıroyormuş

merhaba kızlar bende 4 agustosta test vereceğim 23 ağustosta transferim yapıldı ağustos topiğine giriyorum bu durumda heyecanla bekliyorum umarım hepimiz bebişlerimizle bu ayı kapatırız:)

merhaba kızlar bende 4 agustosta test vereceğim 23 ağustosta transferim yapıldı ağustos topiğine giriyorum bu durumda heyecanla bekliyorum umarım hepimiz bebişlerimizle bu ayı kapatırız:)
23 Temmuz da sanırım oldu transferin 🥰 inşallah pozitif sonuç alırsın canım grubun ilk pozitifi senden olsun inşallah 💕

benim zor bi süreç oldu kasımda opu olmuştum daha sonra 3 ameliyat geçirdim mercimeklerim beni kasımdan beri bekliyor anlayacağınız 23 temmuzda buluştuk 2 embriyo transfer yapıldı şuan benimledirler umarım transferi saymazsak 2.gün test tarihimi 10 gün var zaman nasıl geçecek bilmiyorum.doktorum günlük rutin hayatına devam et ağır kaldırma cinsel ilişki yasak dedi.bende yatmadım masa başındayım işim ağır değil evde zamanda geçmiyor işle meşgul oluyorum.eşimden başka kimseyede bilmiyor tüp bebek sürecimizi kendi aramızda yaşıyoruz stresi heyecanı üzüntüyü.bide buraya yazdım aynı yolda yürüyen bilir neler yaşadığını sonuçta

Nevreste Nevreste ablacım Merhaba 😍🌹
Biz topic açtık ama tablo yapmayı bilmiyoruz nasıl yapacağız
Merhaba canım hayırlı olsun 🤗🤲Rabbim gönlünüze göre versin 🤲 🥰

Canım şu şekilde ilerleyip oluşturuyoruz.
Açılan sayfada kutulara tıklayınca oluşuyor.
IMG_20240725_122323.jpg
IMG_20240725_122253.jpg

Screenshot_2024-07-25-12-27-55-79_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg

IMG_20240725_122341.jpg

X