2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

22 ağustos 3. Gün taze transfer oldum çifd embriyo biri 8 biri 6 hücreli 17 ağustosta ovitrelle vurundum dün 5. Gündü erken gebelik yaptım çok çok silik çıktı bugun tekrar yaptım 6. Günüm birazdaha belirginleşti 3 eylülde kan vercem
Güzel ve sonuçlar gelsin inşallah ☺️ Benim de 23 ağustos transfer tarihimdi. Yarın sabah ilk idrarla erken gebelik testi yapsam çıkar mı acaba 🙈

IMG_5020.jpeg
IMG_5053.jpeg

Üsteki 5. Gün alttaki 6. Gün çatlatma etkisi olsa azalması gerekmez mi çokta sevinemiyorum nedense ama koyulaştı daha test günüme 6 gün var

Merhaba arkadaşlar transfer sonrası hangi duaları okudunuz , hangi zikirleri çektiniz ?
ben enbiya suresi 89. ayeti okuyorum “ rabbi la tezerni ferden ve ente hayrül varisin” “rabbim benı tek başıma bırakma sen varislerin en hayırlısısın” anlamında .. hz. zekeriyanın cocugu olması için okudugu dua 🤲🏼

Herkese merhaba ben bugün kanda test tutum sonuç idrar testiyle aynı çıktı yani pozitif🥹 rabbim isteyen herkese nasip etsin yeni transfer yapanlara rabbim yardımcınız olsun çabanız emeğiniz boşa gitmesin inşallah isteyen herkese nasip olacak🤲
hayırlı olsun saglıcaklı kucagınıza alın 🙏😊 çift transfer olmustunuz değil mi 12. gün kaç geldi sonucunuz

Kizlar merhaba. Bugun test gunum. Transfer sonrasi 12 gun. Ve hcg seviyem sadece 11.9 cikti. Bu sekilde sonradan yukselen ve gebeligi devam eden var mi acaba. İki gun sonra yeniden test yapcaz da ben belki bu sekilde sonradan yukselen gebeligi devam eden oldu mu merak ediyorum. Daha onceden tup bebek tecrubesi olan veya buralarda bu sekilde sonradan yukselen oldu mu gordunuz mu
Sıkma canını bebişin sana tutunmuş inşallah değer artarak devam eder moralini bozma hiç geç tutunmuş olabilir öyle düşün ❤️

X