2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

benm de agzımda tat değişikliği oldu ama acı değil tatlı değil agzımda ara ara sabah uyandgımda özellıkle garip bi tad var tanımlayamıyorum 😊
Daha nerde ağızda tatsızlık tadı oluşmaya başlayacak bişey yiyeceksin onun tadı gidecek sonra böyle tatsız kalacak ağzın yine bişey yemek isteyeceksin ki tat bıraksın 30 haftaya giricem hala aynıyım delirmek üzereyim 😅 hala kusuyorum hala sabahları bulantı ile uyanıyorum bu sabah 6 da ekmek kemirirken buldum kendimi oğluş acıkıyor ve gözümü çişe kalkmak için açsam o saate de dinlemiyor ve yemekk yolla anne diye mideni bulandırıyor ki yemek yiyesin 😂😂😂

Bugün 7.,günüm günlerdir tutuyorum kendimi ve Allah'ta biliyor ya içim sıkılıyordu. Olmayacaktı bir his var içimde sabah test yaotim bir dk bekledim başında çıkmadı sonra kağıtta beş dk yazıyor ya kalan 4 dakika dua edip ismi azam duası okudum . Hadi yasemin kalk negatifle yüzleşme zamanı derken.... Allah'ım sen çok büyüksün çok duam hepimize.
Maşallah ben burdayım diyor hayırlı olsun🤲🥰

Daha nerde ağızda tatsızlık tadı oluşmaya başlayacak bişey yiyeceksin onun tadı gidecek sonra böyle tatsız kalacak ağzın yine bişey yemek isteyeceksin ki tat bıraksın 30 haftaya giricem hala aynıyım delirmek üzereyim 😅 hala kusuyorum hala sabahları bulantı ile uyanıyorum bu sabah 6 da ekmek kemirirken buldum kendimi oğluş acıkıyor ve gözümü çişe kalkmak için açsam o saate de dinlemiyor ve yemekk yolla anne diye mideni bulandırıyor ki yemek yiyesin 😂😂😂
saglıkla büyüsünler de gelsınler ağzımın tadı gitsin hiç önemli değil ben henuz bekleme aşamasındayım transferden sonra 7. günüm henuz belli değil hamilelerin duası kabul olur derler bizler içinde dua edin lütfen 🙏 😊 sizin bulantı işi çok zor allah kolaylık versın saglıkla kolaylıkla oğluşunuza kavusursunuz inşallah 🙏 😊

saglıkla büyüsünler de gelsınler ağzımın tadı gitsin hiç önemli değil ben henuz bekleme aşamasındayım transferden sonra 7. günüm henuz belli değil hamilelerin duası kabul olur derler bizler içinde dua edin lütfen 🙏 😊 sizin bulantı işi çok zor allah kolaylık versın saglıkla kolaylıkla oğluşunuza kavusursunuz inşallah 🙏 😊
Her zaman bakarım buraya mutlaka herkese umut olmaya çalışırım hep dualarımdasınız ❤️

Merhaba kızlar bugün transfer günü hariç 5. günüm ovitrelleyi 17 Ağustosta yapmıştım 11 gün olmuş yani erken gebelik testi taptım. Silik şekilde ikinci çizgi çıktı sizce hala iğnenin etkisi midir

Geçen sene bu zamanlar ben de bu topiclerde dolaşıyordum Eylül ayında transfer olmuştum kızım doğdu bugün tam 100 günlük ayağımda uyuyor şu an.. dilerim buradaki herkes hayırlısıyla bebeğine kavuşur. Neler yaşadığınızı biliyorum maddi ve manevi. Size kocaman sarılıyorum.

Geçen sene bu zamanlar ben de bu topiclerde dolaşıyordum Eylül ayında transfer olmuştum kızım doğdu bugün tam 100 günlük ayağımda uyuyor şu an.. dilerim buradaki herkes hayırlısıyla bebeğine kavuşur. Neler yaşadığınızı biliyorum maddi ve manevi. Size kocaman sarılıyorum.
Masallah yaaa darisi bize umarim😍🙏🏼

Merhaba kızlar bugün transfer günü hariç 5. günüm ovitrelleyi 17 Ağustosta yapmıştım 11 gün olmuş yani erken gebelik testi taptım. Silik şekilde ikinci çizgi çıktı sizce hala iğnenin etkisi midir
Ben iğneyi 18 Ağustosta yapmıştım. Bugün 10 gün oldu. Transfer günü hariç 4.günüm. Benim de silik şekilde 2.çizgi çıktı. Kızlar lütfen cevap bekliyorum🙏

Sağ Salim alalım kucağımıza 🥹 Allah isteyen herkese de nasip etsin inşallah 🤲
Bende keseyi bebeğin kalp atışını ve sonra ki dönemleri sabırsızlıkla bekliyorum Allah yardımcimiz olsun
Kan sonucunu biizmle de paylas
İkinci kan sonucum 1926 çıktı canım doktor cumartesi kese görmek için gel dedi inşallah herşey yolundadır 🥹🙏

merhaba ben de varım.27 Ağustos transfer yani dün transfer oldum. 3.gün dondurulmuş embriyo.Yaş 38 test tarihi 9 eylül dedi.

sizle aynı eylül topıgındeydık hatırlıyorum ben ilk transferimi olmustum hala buralardayım ☹️ saglıkla kolaylıkla büyütün bebegınızı hayırlı saglıklı bor evlat olsum 🤲🏼😊

X