2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kizllar günlük ne kadar su içiyorsunuz? Benim normalde hiç su içme alışkanlığım var yani günlük 1 bardak maks 2 yani ama transferden sonra zorladim kendimi bayağı siz siz ne kadar iciyorsunuz?
ben normalde 1litre içerdim artık 2 litre oluyor aslında transfere hazırlık aşamasında 2 litreye cıktı çünkü ilaç listem çok kabarık sürekli ilaç içtiğim için 2 litre rahat oluyor

😂😂😂tabi tabi su gibi akıp gecıyor gunler 😂😂 siz test gününüz ne zaman 1gun arayla transfer olmusuz sanırım
Canım benim test tarihim 31 Ağustos 🙏 9.gun istediler. Ayyy bide test yaptım dayanamadım ikinci çizgi çok silik çıktı 10 gün önce çatlatma iğnesi olmuştum inşallah onun etkisi değildir bebiştir🙏 bide o kadar çok su içtim ki lavaboya çıkayım diye😂

Ben transfer olana kadar burdaki herkes sonucunu öğrenecek inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz pozitifleri görünce bende heyecanlanıyorum negatifleri görüncede çok üzülüyorum ve korkuyorum Allah yardımcımız olsun zir bir süreç

Ben transfer olana kadar burdaki herkes sonucunu öğrenecek inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz pozitifleri görünce bende heyecanlanıyorum negatifleri görüncede çok üzülüyorum ve korkuyorum Allah yardımcımız olsun zir bir süreç
Amin inşallah rabbim kolaylık versin zor bir süreç insan çok yıpraniyor ama sonu güzel bitsin onca şeye değer 🥹🤲

• Beğen
Reactions: Y R
Canım benim test tarihim 31 Ağustos 🙏 9.gun istediler. Ayyy bide test yaptım dayanamadım ikinci çizgi çok silik çıktı 10 gün önce çatlatma iğnesi olmuştum inşallah onun etkisi değildir bebiştir🙏 bide o kadar çok su içtim ki lavaboya çıkayım diye😂
sizin erken istemişler yada benmkiler gec bilemedim 😁 çok su içtiğiniz için de test silik çıkmış olabilir gün içinde test yaparken 2-3 saat sıvı alımını kesip bekliyoruz yarın sabah ilk idrarla tekrar yapın daha net cıkar 😊🙏

sizin erken istemişler yada benmkiler gec bilemedim 😁 çok su içtiğiniz için de test silik çıkmış olabilir gün içinde test yaparken 2-3 saat sıvı alımını kesip bekliyoruz yarın sabah ilk idrarla tekrar yapın daha net cıkar 😊🙏
12.gün mü istediler sizden testi?
Bende öyle düşünüyorum sabah ilk idrarla tekrar bakacağım inşallah koyulaşma olur da bebektir diyebilirim🥹🙏

Neyi yapmamak istiyorsan illa o gün geliyor seni buluyor.Çekiyorsun işte kendine.Öyle hapşuran biri değilim.Ne zaman transfer olsam hapşuruk silsilesi başlar.Ayağım takılır.Ani bişey olur korkarım.Hiç şaşmaz 🤣
Ben hep boyleyim cok hapsururum.ama tam transferden sonra yarim saat bile olmsmisti.korktum

X