2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Teşekkür ederim, 2 embriyoda 5aa kalitede olduğunu söylediler, belirti mi bilmiyorum ama benim ilk 3 gün kasıklarımda ağrı vardı ara ara giren, 4-5-6 gbi ağrılar kesinildi, ama 8. Gün yine başladı adet olacakmış gibi kasık ağrısı, göğüslerimde 8. Gün ağrımaya başladı, ama belirti arama canım ilaçlarda yapıyor olabilir bu ağrıları, belki sende ilaçlar çok yan etki yapmadı ağrımıyor, o yüzden kendini dinleme bence, sağlıkla tutunsun bebişlerin inşallah 🙏❤️
Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim, inşallah tutunurlar sağlıkla kucağımıza alırız🙂

Kızlar ilk Kan testini 7. Gün vermiştim bugün 9. Gün bugün mu yoksa yarın mi vermem gerekiyor yardımcı olur musunuz

Benim ilk transferim 3. Gün embriyosuydu onuda 14. Gun istediler😅 bunlsr seriye bağlamis hep 14 de istyorlar🤣
5 e de 3 e de aynı gün istiyolar demekki🤣
Senin bugün kaçıncı günün test yaptın mı
Benim daha 3.günüm bugün. Kendimi dinlemek istemiyorum ama transfer olduğum günden beri kasık bel bacak ağrım var. Bazen bu ağrılar boşa da cikabiliyor ama inşallah tutunuyodur🙏

Benim daha 3.günüm bugün. Kendimi dinlemek istemiyorum ama transfer olduğum günden beri kasık bel bacak ağrım var. Bazen bu ağrılar boşa da cikabiliyor ama inşallah tutunuyodur🙏
İnşallah tutunuyordur benimde 6. Günüm bugün bakalim hakkımızda hayırlısı inşallah

Benimde kafam biraz karışık ama sakin kalmaya çalışıyorum hayırlısı inşallah bakalım. Testler biraz karıştırdı beni ama bakalim bekleyip göreceğiz

Benim de aynı 16 ağustos 3. Gün embriyosu ve negatif çıktı.Cok üzgünüm.😔 9. gün az da olsa bir silik çizgi çıkardı sanırım.Hic belirtim yoktu sıfır yani korkuyordum zaten , dün ilk göğüs uçlarım sizlamaya başladi biraz sevinmiştim ama görünüyor ki onu da ilaçlar yapiyor galiba..
Hâlâ midem bulaniyor. Belki erkendir o yuzden çıkmamistir falan diye dusunmek istiyorum ikimiz icin de ama moralim cok bozuldu. Belli ki senin de moralin cok bozulmus. Biz yine 12 gun kan testini verelim ignelerimizi olalim canim.

Merhaba herkese. Haziran ayında ilk transferimi olmuştum fakat bebeğimin kalp atışları durduğu için 8 haftalıkken kürtaj oldum. Yarın 2. Transferimi olacağım ilki tuttu acaba ikincisi de tutar mı diye çok endişeli ve stresliyim. Dualarınızı bekliyorum arkadaşlar Allah bekleyen kimsenin kucağını boş birakmasin 😢

X