2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar günaydın. Transfer olalı daha bir gün oldu. Dün eltm arayıp diyoki zaten ılkınde tutmuyor doktor söylemedi mi boşuna umutlanma diye falan gibi sözler söyledi. O kadar moralımı bozdu ki. Böyle bi şey mi var ya ilk deneme olunca tutma olasılığı düşük mü
gunaydın bence hıc moralinizi bozmayın öyle bişey yok burda bir sürü kişi var ilk denemesinde tutan anlaşılan eltiniz kötü niyetli çünkü ilki tutmayacak bile olsa bu soylenmez asla hiç takılmayın

Erik suyu yaptım çok faydalı olmadı zeytinyağını denemedim canım içebilirsem deneyeyim benim zaten kronik bir kabızlığım var bir de üstüne böyle ilaçlar inşallah tutunmuşlardır 🙏
Bende de kronik kabızlık var bana probiyotik önerdi doktorum her sabah nbl nin toz şase probiyotiği var ben onu kullandım onun sayesinde rahat atlatıyorum çok şükür tavsiye ederim size de

Çok da takılma. Kimisi yanlışlıkla ne ilaçlar yutuyor da… nar suyunun bu denli bir etkisi olacağını düşünmüyorum.Stres en kötüsü. Boşver 🧿 Afiyet bal şeker olsun da yarasın diyelim 😁
Ay valla yorumun da beni rahatlattı. Allah razı olsun😍 İnşallah her şey hayırlısıyla gönlümüzce olur.

Kızlar günaydın. Transfer olalı daha bir gün oldu. Dün eltm arayıp diyoki zaten ılkınde tutmuyor doktor söylemedi mi boşuna umutlanma diye falan gibi sözler söyledi. O kadar moralımı bozdu ki. Böyle bi şey mi var ya ilk deneme olunca tutma olasılığı düşük mü
Günaydın canım eltine selam söyle ilk denemem de ikizlerim tutmuştu 🤜🏻 Patavatsız boş boğaz biriymiş. Çok özür dilerim sizden ama insanların bu en hassas anlarını böyle bozdukları zaman ben dayanamıyorum

gunaydın bence hıc moralinizi bozmayın öyle bişey yok burda bir sürü kişi var ilk denemesinde tutan anlaşılan eltiniz kötü niyetli çünkü ilki tutmayacak bile olsa bu soylenmez asla hiç takılmayın
Keşke eşim de anlasa kötü niyetli olduğunu dün böyle böyle dedim diyorum o sen üzülme dite demiştir diyo cıldırcaktım resmen. Zaten süreç zorlu daha da zorlaştırıyorlar

Günaydın canım eltine selam söyle ilk denemem de ikizlerim tutmuştu 🤜🏻 Patavatsız boş boğaz biriymiş. Çok özür dilerim sizden ama insanların bu en hassas anlarını böyle bozdukları zaman ben dayanamıyorum
Maşallah Allah bağışlasın 🙏🏻evet böyle hassas ve zorlu dönemde daha da demoralize edyorlar. İnşallah tutunur benim de bebeğim 🥲

Keşke eşim de anlasa kötü niyetli olduğunu dün böyle böyle dedim diyorum o sen üzülme dite demiştir diyo cıldırcaktım resmen. Zaten süreç zorlu daha da zorlaştırıyorlar
eşler anlıyor da anlamak istemıyor gibi gelıyor bana bazı konularda ama allah büyük olacagı varsa kiim ne derse desin önüne gecemez keşke hiç bahsetmeseydiniz transferden inşallah saglıkla tutunur bebişiniz kucagınıza almak nasip olur 🙏😊

Ne saçmalıyon arkadaşım 7 aylık oldu ilkinde tuttu de sen ona 😄 allahım ne insanlar varya umut kırıcı allah ıslah etsin ben kaç kişi tanıyorum ilkinde tutan hatta ikinci üçüncü deneyeni tanımıyorum etrafta desem yeridir

Ben 16 agustosta 3.gun embriyosu transferi olmustum. Bugun 9 gun. Erken gebelik testi yaotim ama sonuc negatif.
Benim de aynı 16 ağustos 3. Gün embriyosu ve negatif çıktı.Cok üzgünüm.😔 9. gün az da olsa bir silik çizgi çıkardı sanırım.Hic belirtim yoktu sıfır yani korkuyordum zaten , dün ilk göğüs uçlarım sizlamaya başladi biraz sevinmiştim ama görünüyor ki onu da ilaçlar yapiyor galiba..

Nihayet bu gün 9. Gün ve ben kaset test yapmaya ellerim titreye titreye cesaret edebildim 🥹 inşallah pazartesi kanda güzel değer görürüm 🙏 dualarınızı bekliyorum 🌸🌸
Öncelikle hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza. 😊Embriyo kaliteniz nasıldı? Bertilertileriniz oldu mu olduysa ne zaman başladı acaba? Ben de dün çift embriyo transferi. Oldum ama şuan hiçbir şey hissetmiyorum. 🌸

Sen
Sen kimseyi takma bosver cnm benimde ilk denememe3 tuttu ama gelişimi durdu 7.haftada yani Allah ömür vermemiş kisaca sen milleti bosver kendine odaklan sal rabbine herkesi Allah onlari görüyor

X