2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Maşallah değeriniz çok güzelmiş inşallah pozitif sonuç görürsünüz
İnşallah hepimiz güzel sonuç alalım.Yüksek olması iyimi ki bu konuda hiç bir bilgim yok,ama geçtiğimiz iki aydır transfer hazırlıklarna başlayamamştk progestronm yüksk diye ilaçla düşürüp başladık,transfer günü yüksek mi olması gerekiyor

Kızlar merhaba benimilk transferim3.gün embriyosunda kimyasal oldu 1 tane dondurulmuş embriyom var 5ab kalite de 2.tramsfer için ne kadar ara verdiniz yasa ilk transfer de kimyasal olup 2.transferi tutanlar var mı ?

İnşallah hepimiz güzel sonuç alalım.Yüksek olması iyimi ki bu konuda hiç bir bilgim yok,ama geçtiğimiz iki aydır transfer hazırlıklarna başlayamamştk progestronm yüksk diye ilaçla düşürüp başladık,transfer günü yüksek mi olması gerekiyor
Benim hep transfer günü 15-16 geliyordu bu sefer 50 geldi. 5. Denemem bu benim doktorum aynı gelseydi ekstra ilaç verecekti. Bana da bi tık yüksek geldi o yüzden sormak istedim
Sizin kaçtı düşürdüklerinde

Merhaba kızlar,benimde ikinci denemem 20 ağustos tek 5.gün embriyosu transfer oldum.İlk gnden beri kasık ağrım var hafif hafif ilk denememi hatrlamıyorum inşallah olumlu bir işarettir
Canim benimde ikinci denemem ve 5.gün. Göğüslerim hassas
Ilk 3,4 gün kasıklarımda hafif batma oldi ama daha sonra belirgin bir belirtim yok.

X