2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Eki Görüntüle 3468812
Sabahın 6 sında kalkıp heyecanla yaptım pozitif dimi silik de olsa ☺️
Sizin sonucunuzu heyecanla takip ediyordum, pozitif çıkmasına o kadar sevindim ki… Umut verdi bana da. Ben de haftaya Salı Funda hocada transfer olacağım. Embriyo kalitelerimiz sizinle ayniydi. Umarım benim de pozitif sonlu olur.
Sizin adınıza çok mutlu oldum rabbim sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin🙏🏻 transfer zamanı her hangi bir ekstra işlem uygulandı mı size? Embriyo glue, intralipid serum gibi. Bir de kaç embriyo transfer edildi size ?

Son düzenleme:
Sizin sonucunuzu heyecanla takip ediyordum, pozitif çıkmasına o kadar sevindim ki… Umut verdi bana da. Ben de haftaya Salı Funda hocada transfer olacağım. Embriyo kalitelerimiz sizinle ayniydi. Umarım benim de pozitif sonlu olur.
Sizin adınıza çok mutlu oldum rabbim sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin🙏🏻 transfer zamanı her hangi bir ekstra işlem uygulandı mı size? Embriyo glue, intralipid serum gibi. Bir de kaç embriyo transfer edildi size ?
Çok teşekkür ederim güzel mesajınız için♥️🥹 inşallah size de nasip olur 🙏🏻🙏🏻 hiçbir ek işlem uygulanmadı bana ilk transferimizdi 4bc oluşu endişe yaratmıştı ama demek ki tutacağı varsa tutuyormuş sizden de güzel haberler alırız inşallah 🙏🏻

tebrikler ❤️12 sinde mi transfer olmuştunuz. ben test yapmaya korkuyorum 14 ünde transfer oldum
Evet 12 sinde transfer oldum ben çok korkarak yaptım önce tek çizgi göründü zaten tamam dedim yine negatif. Sonra başka test var mı diye aramaya gittim döndüğümde 2.çizgi olmaya başlamıştı. İnşallah sana da nasip olur o korkuyu bilen anlar 🥹🥹

Evet 12 sinde transfer oldum ben çok korkarak yaptım önce tek çizgi göründü zaten tamam dedim yine negatif. Sonra başka test var mı diye aramaya gittim döndüğümde 2.çizgi olmaya başlamıştı. İnşallah sana da nasip olur o korkuyu bilen anlar 🥹🥹
Bu testlerde negatiflere o kadar alışkınız ki.. inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin pozitif görmek çok mutluluk verici 💞

Bu testlerde negatiflere o kadar alışkınız ki.. inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin pozitif görmek çok mutluluk verici 💞
Evet defalarca görünce test yapma fobisi oluyor artık inşallah isteyen herkes bu mutluluğu bulur♥️ 10.haftaya kadar saklamayı düşünüyordum ama zor tutucam gibi kendimi 😂

Kizlarr doğal siklus ile transfer olan var mi??
Ben dun transfer oldum ama kasık ağrım var dün geceden beri bu olumsuzluk belirtisi olabilir mi
2. Transferdede böyle olmuştu olumsuz oldu sonucum :KK43:(
Benimde öyle oldu hatta kahverengi leke geliyordu doktorumu aradım işlem de takılan şeyden dolayı oluyormuş geçer dedi geçti şükür

Benimde funda hoca doktorum cuma transfer okucam cok heyecanliyimmmm🥹🥹🥹

Kızlar bu embriyo glue yaptıran var mı? Bana uyguladılar genetik hastalıktan dolayı 5 yumurtadan biri sağlıklı geldi bu şansımızı artırır dedi embriyolog 9 bin ek ücret aldılar %20 şansımızı artırıyor dedi

X