2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim test günüm yarındı ama evde bulunan testlere gitti kalbim ve yaptım. İkinci çizgi silik gibi geldi ama sizcee eşimde yanımda değil tek başına kalınca da insan düşüne düşüne sarıyor.
Hayırlı olsun inşallah bence pozitif ben bariz görüyorum 2.çizgiyi rabbim kucağınızda görmeyi nasip etsin 🌸

Merhabalar ben de bugun embriyo transferi oldum. Her gun test yaptirip hcg degerini olcup delirmekle amaaan bosver diyip 28 agustosu beklemek arasinda keskin ve hizli makaslar ciziyorum. İmdat ama gercekten

Merhabalar ben de bugun embriyo transferi oldum. Her gun test yaptirip hcg degerini olcup delirmekle amaaan bosver diyip 28 agustosu beklemek arasinda keskin ve hizli makaslar ciziyorum. İmdat ama gercekten
nasıl anlıyorum duygularınızı ve hissettikerinizi :) ben dayandım dayandım kendime söz vermiştim kan testinde öğrenecektim ama bu gece içime bir his geldi ve evde bulunan testlerden gittim yaptım. şimdi daha heyecanlıyım ağlayacağım durduk yere daha tereddüt oluyor insan daha stresli. eğer cesaretiniz varsa dayanın test gününe kadar

Hayırlı olsun inşallah❤️ Evet sanırım fitilin kalıntılarını temizleyeyim diye birşey söyledi doktor o zaman yapıldı, acayip gaz sancısıda oldu bende ben progesteron iğneleri kullanmaya başladığımdan beri bir haftadır ciddi kabız oldum duphalac kullanabilirsin dedi umarım o rahatlatır
Evet hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz hepimiz 🙂 sonuç güzel olur inşallah ve bunlara değer 🙂🙏

Hayırlı olsun benim de test gunum 28 Ağustos 🙂 ama bence sabredin. şahsen ben tüm sınırlarımi zorlayıp test günüme değin sabretmeyi planlıyorum tabi şimdilik düşüncem bu 🙂

Bugun transfer sonrasinda 1 saat yatiriyorlar ya tam bir saatin sonunda vucudumda bir ısı degisimi oldu. Ondan bir saat sonra da bulanti basladi. Sizce bunlar belirti mi. Bir de uyku halindeyim. Kizlar bu surec nasil ilerliyor rica ederim biraz rahatlatin kendimi sakinlestiremiyorum

Bugun transfer sonrasinda 1 saat yatiriyorlar ya tam bir saatin sonunda vucudumda bir ısı degisimi oldu. Ondan bir saat sonra da bulanti basladi. Sizce bunlar belirti mi. Bir de uyku halindeyim. Kizlar bu surec nasil ilerliyor rica ederim biraz rahatlatin kendimi sakinlestiremiyorum
Bir saat sonra belirti başlamaz diye düşünüyorum. Güzel düşünün güzel olsun. Transfer olalı ne kadar oldu sizin ?

Yazmışsınız zaten burada yeniyim pek anlayamadım o yüzden :) bence kendinizi oyalayacak birşeyler bulun zaten kullandığımız ilaçlar uyku yapıyor ben hep yemekten sonra uyuyordum gündüzde işteyken vakit geçiyordu ama insan yinede bunları düşünüp streslenecek zaman dilimi buluyor kendine :) geçen 10 gün nasıl geçti bir ben bilirim bir allah

Yazmışsınız zaten burada yeniyim pek anlayamadım o yüzden :) bence kendinizi oyalayacak birşeyler bulun zaten kullandığımız ilaçlar uyku yapıyor ben hep yemekten sonra uyuyordum gündüzde işteyken vakit geçiyordu ama insan yinede bunları düşünüp streslenecek zaman dilimi buluyor kendine :) geçen 10 gün nasıl geçti bir ben bilirim bir allah
Dizi falan basliyim ben en iyisi 😂

Şu an belirti aramayın...Benim doktorum stres kesinlikle yasak olabildiğince rahat pozitif mutlu günler geçir bu çok önemli dedi.Stresten ve sürekli oldu mu olmadı mı diye düşünmekten uzak durmaya çaba gösterin . İnşallah güzel sonuçlar alıriz 🍀🙏❤️

X