2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

2 cc olup tutan da var ama bence sorun taze transfer. Çünkü rahim yeterı kadar kalınlaşmıyor. Size rahım kalınlığı soylendı mi yada transfer öncesi progesterone ölçüldü mü
evet kontrollerde söylendi normalde beklenen minimum 8 miş benimki 14 ondan yana hiç problem yoktu,dosyamda da gördüm bunu dün.

Kızlar selam yarın yumurta toplama işlemi yapılacak ve sonra taze transfer değerlerim iyi sebepsiz inferlite bizim 3 yıla yakındır deniyoruz maalesef olmadı doktorum normalde 1 ay dinlendirecekti gerek olmadığını taze transfer yapacağını söyledi 31 yaşındayım tek embriyo olacak kaç gün sonra transfer olur ve sizce tek embriyo ile şansım var mı ?
Hayırlı olsun 🌸
Her zaman şans vardır 😊 tek çift fark etmez 🙏🏻
Opu nuz güzel geçsin sağlıklı yumurtalarınız olsun 🙏🏻

Eklentiler

• 20240814_085452.jpg
    20240814_085452.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 22
Gözünüz aydın
Neden kimyasal olsun ki ?
Yada kimyasal olduğunu nasıl anlaşılır? Bilmediğim için soruyorum
Çok erken dönemde düşük olunca öyle deniyor, mesela adet gecikmesinden önce test yaptın pozitif çıkıt, tutmayıp adetle beraber atılabilir. Ona kimyasal gebelik deniyor

Kızlar selam yarın yumurta toplama işlemi yapılacak ve sonra taze transfer değerlerim iyi sebepsiz inferlite bizim 3 yıla yakındır deniyoruz maalesef olmadı doktorum normalde 1 ay dinlendirecekti gerek olmadığını taze transfer yapacağını söyledi 31 yaşındayım tek embriyo olacak kaç gün sonra transfer olur ve sizce tek embriyo ile şansım var mı ?
Benimde sebepsiz infertiliteydi ve bende 31 yaşındayım :) biz pozitifi gördük çok şükür darısı sizin başınıza :) hiç strese sokmayın kendinizi rahat olun inşallah sağlıklı güzel yumurtalarınız oluşur sonunda da sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah bebişinizi :))

2 genişlikte ki embriyoya pgt yapılıyor mu? Benim tedavi olduğum hastanede 5.gün 3aa embriyoyu takip edip 5 olmasını bekleyip pgt yapılmıştı dış zarı çok küçük pgt yapılacak seviyede değil denilmişti. Her merkezin tedavi şekli farklı demek ki. Umudunuzu kıracak bişey yok sonuçta embriyonuz sağlıklı gelmiş doktorunuzda transfere uygun görmüş 🙏
pgt günle alakalı, 3. günde yapılması çok önerilmiyor 5. günden sonra blastokist olduktan sonra yapılıyor genelde, dediğiniz gibi dış zardan almak için. 2-3 genişlikte olması kalitesiyle alakalı, 5. gün 3aa kalitede olan embriyo beklemekle 5aa olmaz ki, yanlış mı biliyorum?

Kızlar günaydın
Transferimin 8. günündeyim. 3. gün embriyosu transfer olduğu için daha test günüme var. 2 gündür hafif bir mide bulantısı yaşıyorum. Göğüslerim gün içinde ağrıyor ağrısı geçiyor. Sanki ishal olmuşum gibi ağrı çekiyorum ama ishal değilim. Böyle dengesiz belirtilerim var. Sizce durum nedir?

pgt günle alakalı, 3. günde yapılması çok önerilmiyor 5. günden sonra blastokist olduktan sonra yapılıyor genelde, dediğiniz gibi dış zardan almak için. 2-3 genişlikte olması kalitesiyle alakalı, 5. gün 3aa kalitede olan embriyo beklemekle 5aa olmaz ki, yanlış mı biliyorum?
Bana öyle denilmişti embriyo gelişimine devam ediyor istediğimiz seviyeye gelince biyopsi alacağız dediler merkezden sonra dış zarının 5 e yükselmesiyle alındı parça

Kızlar günaydın
Transferimin 8. günündeyim. 3. gün embriyosu transfer olduğu için daha test günüme var. 2 gündür hafif bir mide bulantısı yaşıyorum. Göğüslerim gün içinde ağrıyor ağrısı geçiyor. Sanki ishal olmuşum gibi ağrı çekiyorum ama ishal değilim. Böyle dengesiz belirtilerim var. Sizce durum nedir?
Benimde 7. Gün valla benim 2 gün çokça bulantım oldu. Ama bunu estrafem yaptı diye düşündüm. Dün gece belim çok ağrıdı. 2 çamaşır katladım sırtım mahvoldu. Ama bugün dipçik gibiyim anlamadım ki belirtimi değil mi? Geçen seferki transferimde hiç durmayan ağrılarım kasık kıramplarım vardı. Pozitifti. Şimdi ya pozitif değilse diye kendimi yiyorum. Aman ne bileyim ya

Kızlar günaydın
Göğüs hassasiyetim bi var bi yok

X