2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ekime kadar da beslenmeni düzenle. Vitamin mineral takviyeni al yürüyüş yap sonra sürecine başla. Mis gibi olsun hersey 🫶🏼🫶🏼🙏🏻🙏🏻🙏🏻☀️☀️
Teşekkür ederim combïnol kullaniyorum pcos için zaten yürüyüşle de destekliyorum 25 kilo fazlam var onu da verirsem tamamdır güvenim artar kendime piskolojik olarakta hazır olurum 🤗🤗🌹

dimpless dimpless biz hep allah tan en hayırlısı en güzeli en sağlıklısını istiyoruz 🙏🏻
Olmuyorsa vardır bir sebep 🌸
Biz gayb-ı bilemeyiz sadece Allah bilir. Belki de seni korudu. Öyle düşün 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ağla rahatla sonra yüzünü yıka düştüğün yerden kalk yoluna devam et 🙏🏻
Biz burdayız herkes burda kader arkadaşı.
Sana canı gönülden sarılıyorum arkadaşım geçecek bugünler 🤲🤲🙏🏻🙏🏻🙏🏻💕
Çok teşekkür ederim gerçekten Allah razı olsun inşallah bi sonrakine diyorum artık :KK43: doğru söylüyorsun tabi haklısın hayırlısı herşeyin

Kızlar siz anlarsınız diye düşünüyorum.
eşimin sonuçları bu şekilde 1 senedir deniyorduk.
Bu şekilde normal yolla olma ihtimali var mı sizce?
Ya da aşılama ile? Yoksa tüp bebek bile zor mu :/
Pazartesi kendi kadın doğum doktoruma gidicem ama fikir almaya o kadar ihtiyacım ki…

Eklentiler

• 28830F9A-E83F-4ED5-9785-79A3B92B9101.jpeg
    28830F9A-E83F-4ED5-9785-79A3B92B9101.jpeg
    119,7 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar merhaba bugün aradılar 6 yumurtasan sadece bir tanesi sağlıklı döllenmiş onla ilgili de bilgi vereceklermiş çok üzüldüm
Sende bendensin desene. Hiç üzülme hamiş olmamıza tek yumurta yetiyor biliyorsun. Ben transfer oldum sonucu bekliyorum. Sende en sağlıklı şekilde transfer olursun inşallah canım🙏💚

Amin canım inşallah 🙏
Belirti arayıp duruyorum bulamayınca da yine olumsuz olacak deyip kendimi yiyorum. Zor süreçler Allah yardımcımız olsun inşallah 🙏
Ben 7. Günde lekelenme gördüm sevindim, elimde negatifle döndüm . Belirti aramayın sonra üzülüyor insan Allah yardımcımız olsun

Ankara'da hangi hocaya göründünüz bana şükran çakmak tavsiye edildi ameliyat doktorum Yakup kumpete de oraya gelmiş diye duydum
Ben Koru hastanesinde başladım sürece doktorum Ayşegül Alkılıç çok memnunum kendisinden. İstediğim zaman ulaşabiliyorum süreci çok güzel yönetiyor en önemlisi çok sakin biri ve söylediği her şeye güvenebiliyorsunuz. İlk transferim tutmadı bir kere bile hoca ile ilgili bir şüphe gelmedi aklıma. Eğer ankarada devam edecekseniz tavsiye ederim. Koru hastanesinin direk tüp bebek laboratuvarı yok farklı kliniklerle çalışıyorlar biz yumurta toplama ve transfer işlemlerini hrs tüp bebek merkezinde yaptırdık. Orada da herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Süreciniz şimdiden hayırlı olsun inşallah ilk seferde hayırlı güzel haberler alırsınız

Kızlar transfer sürecindeyim adetimin 3. Gününden beri estrofem kullanıyorum pazartesi 2. Kontrole gideceğim doktor bu süreçte ekstra bir ilaç veriyor mu bilen var mı ?

Aşılamada da aynı ignrelerden kullandım zaten aciyinca bebeğime bı adım yakınlaştığımı hissedip heyecanlanıyordum bile ama tüp bebek deyince acılı sancılı süreç gibi geliyor insanın gözüne 😅pcos olunca ne olacağı belli olmuyor ya belki ondan öyle hissediyorumdu
Yok yaaa hic bi sey olmuyor,bi cebinde delik aciliyo o kadar😂 ona da zaten artik o kadar alisiyosun ki boyle 3-5 bin tutunca bi sey ay diyprum ne ucuz😂😂😂

X