2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Üzülmen çok normal kuzum ama daha zamanı varmış demek ki. 3 defa negatif alan biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Zamana ihtiyacın var toparlanmak için😔
Sabır kuzum elbet bu da geçecek inşallah 🙏
Geçsin bi an önce gerçekten sürekli negatifi görmekten içim dışıma çıktı çok üzgünüm ya 😔😔😔😔 siz n’aptınız 4. Mi pozitifi gördünüz

Merhaba herkese. Ben de perşembe günü transfer oldum. İlk denemem. 5. gün taze embriyo transferi. Pozitif alanlar hep transfer günü hissettim sonra hissettim diyor. Ben hiçbir şey hissedemiyorum. Olumlu ya da olumsuz içimde hiçbir his yok. Geçen yıl bir dış gebelik deneyimim oldu Allah kimsenin başına vermesin. Zor geçti. Tek düşünebildiğim dış gebelik olmaması. Doktor da ilk transfer denemesi bi şansımızı deneyelim gibi konuştu yani olmayacakmış gibi anlamadım ben. Geriye 3 tane 5aa 2 tane 4aa kalite embriyom var dondurulmuş. Ümitsiz değilim genel süreçten. Ama ilk deneme de olsa kendime gelirim gibi psikolojim dayanmayacakmış gibi hissediyorum.

Bende öyle düşünüyorum bı türlü cesaret toplayamadim ve doktor olarak tavsiye edebileceğiniz biri varmı peki Diyarbakır ve çevresi olursa çok iyi olur elle tutulur tuzlu birini bulamıyorum
Ben Ankarada tedavi gördüm ancak burası için tavsiye verebilirim malesef. Diyarbakırı ve doktorlarını hiç bilmiyorum 🤷

Merhaba herkese. Ben de perşembe günü transfer oldum. İlk denemem. 5. gün taze embriyo transferi. Pozitif alanlar hep transfer günü hissettim sonra hissettim diyor. Ben hiçbir şey hissedemiyorum. Olumlu ya da olumsuz içimde hiçbir his yok. Geçen yıl bir dış gebelik deneyimim oldu Allah kimsenin başına vermesin. Zor geçti. Tek düşünebildiğim dış gebelik olmaması. Doktor da ilk transfer denemesi bi şansımızı deneyelim gibi konuştu yani olmayacakmış gibi anlamadım ben. Geriye 3 tane 5aa 2 tane 4aa kalite embriyom var dondurulmuş. Ümitsiz değilim genel süreçten. Ama ilk deneme de olsa kendime gelirim gibi psikolojim dayanmayacakmış gibi hissediyorum.
Öncekile hayırlı uğurlu olsun. Daha ilk denemeden yelkenleri suya indirmek yok burda 😊
Biz mücadeleci kadınlarız 💪🏽
Taze transferde de şans aynı ya yazı ya tura. Ya tutar ya tutmaz ( inşallah ilk denemeden tutar 🤲🤲🤲 )
Belirtiye gelince benim hiç belirtim yok.
Betahcg pozitif geldi. O yüzden belirti arayan arkadaşlarım kendinizi dinlenmeyin hiç 🙏🏻🌸

Merhaba canım hoşgeldin .
İlk gün atlatmak zor oluyor ama sonra sürece bağlı olarak savaşmaya tekrar başlıyorsun inşallah sonuçların pozitif olur da tekrar yaşamak durumunda olmazsın

Merhabalar kızlar sizinle dertleşmek fikrinizi öğrenmek istedim gece rüyamda da bebeğim varmış. Kayinvalideme bırakıp gitmişim 1 yaşına gelmiş sanki yeni öğrenmişim oğlum olduğunu. Almak istiyordum sarılıp ağlıyordum, özür diliyorum bıraktığım için bebek sadece gözüme bakım annem diyodu.
Benim bebekligime çok benziyordu, baya etkilendim uyandım ağlama hissi vardı içimde. Yatamadım tekrar, pcosluyum iki kez aşılama yaptım, ilki düşükle sonuçlandı ikincisi tutmadı. Bu ay letrol kullandım ama yumurta büyümesi olmadığı için pek umutlu değilim. Bu arada 6 yıllık evliyim. Sizce adet olursam tekrar aşılamada şansımı denesem mi yoksa direk tüp bebeğe mi geçsem ?
Annelik damarım kabardı nolur artık bizimde meleklerimiz gelsin benim sizin ve isteyen herkesin bebişleri tez zamanda olsun Allah'ım lütfen yaa🥹🥲
Bence aşılama hakkınızı doldurmuşsunuz gibi. Zaten aşılamanın oranına %10 -%15 diyorlar.
Sizde pcos olduğu için daha şanslısınız. Yumurta sayınız çok. İnşallah kaliteli bir yumurta da olursa süper olur 🙏🏻🙏🏻 bence vakit kaybetmeden tüp bebek deneyin derim

dimpless dimpless biz hep allah tan en hayırlısı en güzeli en sağlıklısını istiyoruz 🙏🏻
Olmuyorsa vardır bir sebep 🌸
Biz gayb-ı bilemeyiz sadece Allah bilir. Belki de seni korudu. Öyle düşün 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ağla rahatla sonra yüzünü yıka düştüğün yerden kalk yoluna devam et 🙏🏻
Biz burdayız herkes burda kader arkadaşı.
Sana canı gönülden sarılıyorum arkadaşım geçecek bugünler 🤲🤲🙏🏻🙏🏻🙏🏻💕

Bence aşılama hakkınızı doldurmuşsunuz gibi. Zaten aşılamanın oranına %10 -%15 diyorlar.
Sizde pcos olduğu için daha şanslısınız. Yumurta sayınız çok. İnşallah kaliteli bir yumurta da olursa süper olur 🙏🏻🙏🏻 bence vakit kaybetmeden tüp bebek deneyin derim
Yaz olduğu için doktorlar şuan önermiyor ama doktor araştırmasındayım güzel bı labaratuvara sahip doktor bulursam Ekim gibi başlamayı düşünüyoruz şuan

X