2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benimde tam tersini dedi kuşum ya tutunmayı engeller dedi yüreğim ağzımda kaç gündür gezmedigim doktor kalmadı 3 gündür kaç çıktı crp?
İlk kan verdiğimde 12 çıkmıştı sonra 16 ya yükseldi sen yüreğini ferah tut bol bol su iç ben öyle yaptım günde enaz 3 litreyi bitiriyorum şuan çok şükür geçti belirtilerim daha iyiyim

Kızlar ben ishal oldum ağzımada hep acı su geliyor 🥴 deliricem nasıl geçirebilirim ilaçsız

Benim göğüslerim hassaslaşmıştı transferin 4. Günü ve büyümüştü değişikliği hemen fark ettim ben tuttunduğunu o belirti ile anladım ve o günden sonra da testlerim pozitif çıktı
Yaaa gerçekten mi o kadar çok sevindim ki. Allah hayırlısıyla bebişinizi kucağınıza almayı nasip etsin ❤️ test günüm yarın umarım bende güzel haberler vereceğim 🌝

Ateşim çıktı inanılmaz kasık bel ağrım vardı şüphelendi istedi uzaktan. Baska klinikte yaptım yüksek çıktı sonra kendi hastanesine çağırdı orada yaptilar muayene ettiler nedenini bulamadilar dahiliyeye gittim onlarda bulamadı yükselme nedenini yarında enfeksiyon hastalıklarına gidicem çünkü artmaya devam ediyor o da bebeğin tutunması için riskliymis
Bir süre çeşme suyundan uzak durun. Genelde sulardan oluyor bu tarz enfeksiyonlar. Ankarada mı yaşıyorsunuz bilmiyorum ama şu sıra ankara genelinde bir salgın var. Benimde ateş kusma mide bulantısı bağırsak hareketliliği oldu bol su tüketerek atlatıyorum ben

X