2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Neden bakma gereği duydu ?
Bi şikayetiniz mi vardı
Ateşim çıktı inanılmaz kasık bel ağrım vardı şüphelendi istedi uzaktan. Baska klinikte yaptım yüksek çıktı sonra kendi hastanesine çağırdı orada yaptilar muayene ettiler nedenini bulamadilar dahiliyeye gittim onlarda bulamadı yükselme nedenini yarında enfeksiyon hastalıklarına gidicem çünkü artmaya devam ediyor o da bebeğin tutunması için riskliymis

Yavaş yavaş yükseliyor inşallah. Yarında bakılacaksa belli olur inşallah sağlıkla ilerler 🙏 bende yarın 6.gün idrar testi yapıp yapmamak arasında kaldım
İdrarda sabah denedim birşey çıkmadı canım bence 7. Günde kan vermelisin he keyfi yapmak istiyorsan yap ama doğru sonuç vermiyor erken olduğu için kanda ortalama bişey çıkıyor. Benim umudum yoktu enfeksiyondan dolayı artışı görünce umutlandim yarın yine artış olmuşsa birşeyler var demektir

Ateşim çıktı inanılmaz kasık bel ağrım vardı şüphelendi istedi uzaktan. Baska klinikte yaptım yüksek çıktı sonra kendi hastanesine çağırdı orada yaptilar muayene ettiler nedenini bulamadilar dahiliyeye gittim onlarda bulamadı yükselme nedenini yarında enfeksiyon hastalıklarına gidicem çünkü artmaya devam ediyor o da bebeğin tutunması için riskliymis
Çok geçmiş olsun🙏🏻 umarım bir an önce düşer

Arkadaşlar merhaba. meme hassassiyetim oluştu benim de 30 temmuzda transferim oldum, aranızda bu meme hassasiyetini yaşayan var mı? regl öncesinde de hep ağrır. Kasık ve karın ağrımda var 3. Günden beri. Doktorum 9 ağustosta çağırdı o zamana kadar beklemek istiyorum. İlk transferim negatif geldi, korkuyorum açıkçası herhangi bi test yapmaya
Benim göğüslerim hassaslaşmıştı transferin 4. Günü ve büyümüştü değişikliği hemen fark ettim ben tuttunduğunu o belirti ile anladım ve o günden sonra da testlerim pozitif çıktı

X