2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba kızlar günaydın birşey sormak istiyorum ben Pazartesi yumurta toplama olmuştu bugun hala daha ağrım var normal mi sizce?

Çok geçmiş olsun . Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah. Kimsenin emeğini boşa çıkarmasın. İnşallah olur gönlünüzü ferah tutun . Rabbim neylerse güzel eyler

Gunaydin hayırlı sabahlar karnım ağrıyo ve çok afedersiniz gaz sıkışması var neden acaba ne yapmam lazım. Karnımın ağrısından sağa , sola donemiyorum

Günaydınn
Embriyo kaliten çok güzel maşallah. Senden başka 5aa var mı burada bilmiyorum . ufak bi nazar boncuğu diyelim bence transferde olanlara. ne güzel doktor istediği yere bırakmış miniği. başarılı da geçmiş . Artık miniş için strese girmemen kendini rahat hissetmen gerek. Moralini bozma . Dünya senin etrafında dönsün bir süre
Kimseye anlatmama konusu da tercih meselesi tabi ki ama ben tam tersi bu işe başladığımdan beri kimi görsem söyledim anlattım. Hatta abarttım belki kendimi böyle daha rahat hissediyorum nedense. Nasıll iyi hissedeceksek öyle yapmak en önemlisi. Ama lütfen elalem ne der terörüne kurban etmeyin kendinizi. Herkes kendi işine baksın. Kimse bizden önemli değil.

Zor bi deneyim yaşamışsın canım inşallah Alllah sana da nasip eder güzel şeyler düşün doktorun zaten söylemiş istediğim yere koydum diye. Zaten anestezili olmasaydı şeninde gerginliğin yansırdı. Benim transfer sırasında da az bi gerildim doktorum kendini rahat bırak dedi o bile hissetti sanırım.

Kızlar var mı belirti yaşayan
Günaydın
Bende hiç belirti yok. Bugün 8. Günüm yarın kan vercem.
Ama umutlanamıyorum. Hiç belirtim yok bi tane bile. tutmadı mı acaba ?
5 AA tek yumurta transfer etti.
Ama bende hidrosalpenks var tutmama ihtimali vardı gerçi de bi ümit işte tutmazsa zaten ameliyatla tüplerim kapanacak onu da hiç istemiyordum ama nasip işte. Dua edin nolur
3. Denemem bu

Günaydınn
Güzel olumlu dilek ve yorumların için teşekkür ederim :) Hiç elalem ne der düşüncesinden dolayı değil ailelere söylememe sebebimiz çok evhamlılar bu kadar stresli bir süreçte herhangi bir olumsuzlukta vah vah tüh tüh denmesini ya da durmadan sormalarını istemedik strese girmeyelim dedik. Arkadaşlarımız biliyodu önceki tedavileri ama tüpe başlayınca eşim totem yaptı ve söylememeye karar verdik

Neden kapanacak tüplerin ne oldu ? Bende de yok sanki belirti ya bi tek kaşık ağrıları o da işte Progestan sanırım

Bence doğru bi karar vermişsiniz annelerin evhamlı olması o süreçte hiç çekilmeyecek şey

Eflinn34 beni de yazar mısın listeye

çok iyi yapmışsın . zaten kolay olmayan bir tedavi. sizin için en güzelini en iyisini eşinle sen bilirsin. hatta sadece sen bilirsin :)) bu dönem kadınların ve miniklerin dönemi. :))

tek embriyo transfer edildi sanırım. test günün ne zaman

evet tek embriyo haftaya perşembe 15'i test günüm. Nasıl dayanacağım bilmiyorum şimdiden acaba pazartesi günü test yapmaya başlasam mı diye düşünüyorum Senin nasıl durumların mesajlar çok olunca göremedim

benim 26 temmuzda transferim oldu. iki tane 4aa transfer edildi. 3. günden itibaren test yapmaya başlamıştım :)) 5. günden itibaren idrar testinde silik de olsa görmeye başladım. 7. gün kendim kan testi verdim pozitifti.
geçen pazartesi test günümdü artış iyi görünüyor.
bu gün tekrar kan verdim bakalım ne çıkacak. doktorun ultrason muayenesine çağırmasını bekliyorum .
yakında sabredemeyip ona da kendim baktırmaya gidebilirim :)

Benimde 2 tane 4aa transferi ay inşallah senin gibi bende görürüm ya valla bugün 7. Gün teste kesin çıkar gibi geliyor ama cesaret edemiyorum yapmaya

Yaa çok sevindim senin adına sağlıkla kucağına aldığın zamanları da gör inşallah. 7. gün kaç çıkmıtı beta-hcg? Bu arada sık sık karşıma çıkıyor kontrol araları çok uzun olunca herkes bir bahaneyle acile ya da başka doktorlara gidip baktırıyomuş merak edip bugün sonucun çıkınca mutlaka buraya yaz

7. günde 230 çıkmıştı 10. gün 857 çıktı bugün kaç çıkacak bakalım :)
telefonun başında bekliyorum arasınlar diye öğrenir öğrenmez yazıcam :)

7. günde 230 çıkmıştı 10. gün 857 çıktı bugün kaç çıkacak bakalım :)
telefonun başında bekliyorum arasınlar diye öğrenir öğrenmez yazıcam :)
kendine iyi bak uygulaması var onu indirebilirsin orada bizim hastanenin sonuçları çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…