2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Arkadaşlar selam 2. Transfere hazırlanıcam yalnız doğal transfer yaptıran varmı biraz bilgi verebilirmi ilki ilaçlıydı doğal olsa diyorum kendiliğinden rahim hazırlanıyormuş bu konuda bilgisi olan varmı ?? Çok kararsızım

Son pozitif sonuçlu tedavin olsun canım beniim Allahım gayretimizi görüyor.Yeter ki ol desin ona hiç bir zorluk yoktur.Tırtılların seninle unutma sev sarıl konuş birde meryem süresi aç dinle hep♥️
Amin inşallah çok teşekkür ederim inşallah son olur evet dinliyorum Meryem süresi bol bol inşallah nasip olur hepimize

Arkadaşlar selam 2. Transfere hazırlanıcam yalnız doğal transfer yaptıran varmı biraz bilgi verebilirmi ilki ilaçlıydı doğal olsa diyorum kendiliğinden rahim hazırlanıyormuş bu konuda bilgisi olan varmı ?? Çok kararsızım
Merhaba ben yeni doğal siklus yaptım dün transfer oldum. Sıfır ilaç. 29nda adet imin 3. Günü gittim ultrason dan rahim kalınlıgına ve yumurtaya baktı sonra ayın sekizinde tekrar bakalım dedi aynı işlem oldu sekizinde sonra iki güne bir takip etti yumurta gelişimini en son 17sınde gittim ve yumurta catlamıs dedi. Embriyom üçüncü gün olduğu içinde çatlama dan sonra üçüncü gün yani dün transferim oldu. İlaç olarakta bana sadece çor aspirin ve Protestan fitil verdi önce sonra diğer tedaviden kalan Protestan dex ve oksapar ı'm vardı ozaman bunları kullan dedi başka bişe kullanmıyorum

Merhaba ben yeni doğal siklus yaptım dün transfer oldum. Sıfır ilaç. 29nda adet imin 3. Günü gittim ultrason dan rahim kalınlıgına ve yumurtaya baktı sonra ayın sekizinde tekrar bakalım dedi aynı işlem oldu sekizinde sonra iki güne bir takip etti yumurta gelişimini en son 17sınde gittim ve yumurta catlamıs dedi. Embriyom üçüncü gün olduğu içinde çatlama dan sonra üçüncü gün yani dün transferim oldu. İlaç olarakta bana sadece çor aspirin ve Protestan fitil verdi önce sonra diğer tedaviden kalan Protestan dex ve oksapar ı'm vardı ozaman bunları kullan dedi başka bişe kullanmıyorum
Ay hayırlı olsun çok güzel. Kaç günde bir adet oluyordunuz ve bu sürere kan tahlili vermedinizmi hiç

Canim buna sadece doktorun karar verir.
Ben doğal transfer oldum. Zaten rahim kalinlaşmasi gibi sorunlarim yoktu. Rahat geçti ama transferden sonra fitil kullaniyorum.

Canim buna sadece doktorun karar verir.
Ben doğal transfer oldum. Zaten rahim kalinlaşmasi gibi sorunlarim yoktu. Rahat geçti ama transferden sonra fitil kullaniyorum.
Birlikte karar veriyoruz saolsun benimde kalınlaşmada problemim yok peki hangi tahlilleri yaptırdınız bu süreçte ve kaç günde bir malesef benim 2. Transfer o yüzden gerginim

Kızlar selam ben de cumartesi günü transfer oldum. Aynı heyecanları tekrar yaşıyorum. Ayın 28inde kan testi yaptırmam istendi nasıl dayanırım bilmiyorum. Sancım var gibi hissediyorum sanki karnımda bir baskı var. Sizde de var mı bu his?

Hayırlı olsun kaliteleri neydi benim sanırım 3 bbydi nasıl olur bilmiyorum

Doktorum kalite söylemedi ama biri iyi diğeri orta kalite dedi. Yukarida olan Embryo orta kalite olan

Eklentiler

• 1000086938.jpg
    1000086938.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 53
Birlikte karar veriyoruz saolsun benimde kalınlaşmada problemim yok peki hangi tahlilleri yaptırdınız bu süreçte ve kaç günde bir malesef benim 2. Transfer o yüzden gerginim

Tahlil (kan) hiç yapilmadi.
Bende hormon sorunu olmadığı için bir önceki ayin tahlilinden yola çıktık. Ultrason adet bitimi iki günde bir oldu.
Sıkı yumurta takibi yapildi.
İnşallah güzel haberlerinizi aliriz

Kızlar benim çok başım dönüyor başım döndükçe midem bulanıyor. Bugün yine lekelendim kan sulandırıcıları tekrar kestik. Şu kese günü gelse de artık emin olsam var olduklarından hatta kalp atışı duysam rahatlasam korku doluyor hep içim. Rüyamda bi teyze gördüm bana ceviz ye bebeklerine iyi gelecek diyordu
Bende senin gibiyim canım kese görmeyi bekliyorum sonra kalp atışı inşallah öyle rahatlayacam tam çevre insanın moralini bozuyor rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🙏

Ay hayırlı olsun çok güzel. Kaç günde bir adet oluyordunuz ve bu sürere kan tahlili vermedinizmi hiç
Normalde 28 günde bir oluyorum q4. Gün yumurtlamak olıyor. Ama bu ay sağ taraftan yumurtlama oldu beni sağ tarafım neden bılmıyorum önce yavaş yavaş büyüyor sonra atak yapıyor. O yüzden bu defa beş gün fazladan beklemiş oldum yani yumurtlamam geciktiği için. Versin kan tahlili 29nda 8 nde ve devamında iki günde bir olacak sekılde estradiol lh progesteron verdim transfer günüde dahil yani

X