2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Geçmiş olsun canım benim de bugün üst karnımın yanları ağrıyor sağlı sollu bir ağrı girdi herhalde yukarı doğru büyüme başladı artık içerden :)
Benim de adet olacak gibi sanki agri oluyor bu aralar. Ev badana boya tadilat isleri derken mahvoldum, ustalar sagolsun evin icine etmisler biz evi emanet edip baska yerde kalmistik onlar da rezil etmis evi. 3 gun temizlikci geldi yine yetismedi ertesi gun kendim ise koyuldum cok yoruldum insallah birsey olmamistir diyip duruyorum. Dra gitmeye korkuyorum

Ay cidden ilk haftalardan beri cinsiyeti merak ediyor kadıncağız kaç kere gitti öğrenmek için
Evet ya artık doktora gide gelene doktor olucam bu gidişte ya tansiyon yine yükseldi doktor görünce 16 oldu az kalsın acilde yatış yapacaklardı ya bu 17. Haftada Yarabbi sağ salim kucaklarımiza alalım artık hepimiz.

Ben hala oglumu yanimdan ayiramiyorum ayirmak da istemiyorum. Onunla uyumak cok huzurlu. Yanimdayken bile ozluyorum sanirim kendi gitmek isteyinceye kadar ayiramicam

Kızlar normalde kullandığım bir üründü bu ama hamilelikte kullanılır mı emin olamadım bi fikri olan var mı

Eklentiler

• IMG_0459.jpeg
    83,4 KB · Görüntüleme: 114
Canım gün içinde limonlu su iç tansiyonu dengelemesi için

aman dikkat edin limonlu su tavsiye ederim yüksek tansiyonu dengelemek açısından

Kordon mu pipi mi sizce kızlar 14 haftalık bebek

Eklentiler

• BEB1B4D4-585C-4CED-8F12-DAFE30AA2413.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 99
İyi günler kızlar. Bana doktor önerir misiniz Bahçelievler’de oturuyorum çevresi olur hizmet hastanesi ndeydim malum kapandı yeni doktor bulmaya çalışıyorum Derya Kanza gül e gittim Medipol‘e iki kere sanki içime silmeyen bir şey var bilmiyorum... Yanlışlıkla Eylül annelerine yazmışım dedim asıl yerindede olsun Yardımcı olursanız çok sevinirim

Kızlar ben yeni geldim sabah hasta yok diye erken gittim çok şükür bebeğimin durumu iyimiş herşeyine baktı doktor haftaya göre ondeymiş eline ayağina baktı cinsiyete kendisi baktı zaten erkek miş cinsiyeti kızlar ben kendimi çok tuhaf hissediyorum ya kız demişti iki takım kız kıyafeti aldım bilmiyorum tuhaf oldum ben hayırlı sağlıklı evlat olsun ben çünkü bir buçuk aydır kız diye hazırladım kendimi isim secmiştim bilmem tuahf oldum ya bir kızım vardı bir oğlum olsun istiyordum gönlümden öyle geçiyordu ama Allah var kızıma kız kardeş olucak diye sevinmtim bilmiyorum kızlar tuhaf oldum

Ya ben sevindim güzel olmuş canim kızımız vardı oğlanıda tadicaz ne güzel kız olsa bende kızıma yoldaş gelicek diye seviniyordum ama buda bizim için güzel bence sağlıkla gelsin bebisinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…