2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
benim kanama alanim bitti canim seninkide biter doguma kadar suremez zaten kanin yeri kalmicak bebek doldurucak hertarafi rahim agzina yakin kisim azalmisti ustu devam ediyodur ama tedirgin olma hic bisey olmicak

bi sonraki randovunu bekle artik kesin netler gostermezsede doktoru zorla detayli baksin erkek derken dopler kismini acip mi bakti bacak arasina seyden soruyorum dopleri aciyolar ya kordonla pipiyi ayirmis oluyolar

17 haftalık olmuş artık benziyor dememesi lazım diye düşünüyorum birde devletin utrasonu iyi olmadığı için kordonu bile pipi görmüş olabilir ben pek güvenemiyorum oranın ultrasonlarına o yüzden net olarak erkek duymadan emin olmayın

bi sonraki randovunu bekle artik kesin netler gostermezsede doktoru zorla detayli baksin erkek derken dopler kismini acip mi bakti bacak arasina seyden soruyorum dopleri aciyolar ya kordonla pipiyi ayirmis oluyolar
Ultrason doktora.donuktu o görüyordu herşeyi ben bir şey gormedim

Yarın özele gidicem kesin belli olur o zaman ultroson fotoğrafi bile vermedi

Evet araştırma vermiyor bana 12 haftalıkken kıza benzettim dedi devlet şimdi devlet böyle diyor şoka.girdim yarın öğreneyim artık kesin olsun
Öyle öyle her gidişte uğraştırırlar doğumda öğrenirsin oraya kalırsan yarın bize de haber vermeyi unutma gönlünden geçen olsyn inşallah

Yine çatlamazsin bence o zaman ilk gebelikte catlamayan tanıdıklarım diğerlerindede çatlaması şanslı gruptasin
Cnm ben zaten kilo almadm. 6 aya kadr gebeligm belli bile deildi. Bir hamilelik tayti diisnda bisi almadm. 7 kilo almistm onun 3 kilosu bebek 3-4 kilosu suyu esigi, bakalm kizda nasl olacak

Öyle öyle her gidişte uğraştırırlar doğumda öğrenirsin oraya kalırsan yarın bize de haber vermeyi unutma gönlünden geçen olsyn inşallah
Ayen valla amin hayırlısi olsun ben kız diye gittim yani yarın erkek olduğu kesinleşirse yine inanmam doğumda inanacam artık yazarım canım buraya amin

Valla cnm ben son kontrolden sonra artk hissettigimi dusunmuyorm. Cunku bebek dlei gibi hareket ediodu yuzustu yatio hemennsirt ustu donuo kollar kipir kipir doktor sasti kaldi. Ama ben hic bir sey hissetmedm. Hatta kac gundr neden harekt bisi yok die korkuyordm. Sonra dedim ki eger bu hareketleri bile hissetmiyorsam once harekt sandklarm neydi

Özel bana 12 haftada kıza benzettim dedi 17 haftalık erkeğe benziyor dedi yarın özele gitsem mi acaba devlete güvenmeli miyim acaba ya
17 haftalık yanılma ihtimali çok az canım. Ben daha11 haftalıkken öğrenmiştim erkek çocuklarımı mesela ikisini de. Yanılmamışlardı. Ultrasonda hızlıca baktıysa belki yanılma ihtimali olabilir ama devlette cinsiyet i geç söylerler yanılma olmaması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…