2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhaba ben Sultangazi oturuyorum arada özel arada devlet kontollü gidiyorum her iki doktor önerisinde yapabilirim özel muayene ücreti 790 TL devletse Sultangazi Haseki yerleşkesi eğitim araştırma diye geçiyor
Bugün tam 18 haftalık olduk bebişimin hareketlerini hala hissedemiyorum, çikolata falan hiç işlemiyor. Dün resmen rahatsız ettim karnımı ama bana mısın demedi
Sakin canım 24 haftaya kadar normalmış hissetmememiz ben çok çok nadir hissediyorum kalp gibi atıyor sonra duruyor yatıyorum yemek yiyorum yine oluyor

Ya ben sevindim güzel olmuş canim kızımız vardı oğlanıda tadicaz ne güzel kız olsa bende kızıma yoldaş gelicek diye seviniyordum ama buda bizim için güzel bence sağlıkla gelsin bebisinnn
Bilmem ya tuhaf oldum bir de kız diye gittim ben hayırlı sağlıklı evlat olsunlar sağ salim kucaklarımiza alalım

evet doktorum da 1 haftan 10 günün daha var bence hissetmeye dedi ama insan çok sabırsızlanıyor

oyyh bir prensesin varmis bir prensinde saglikla dogcak insallaah olsun uzulme ben nerdeyse butun esyalarini tamamladim oglanin yanlislik olmus kiz deseler yine takmam yeterki saglikla kavusiyim 12ci haftan erkenmis zaten ilk kiz dendiginde takma hayirlisi buymus yine cok guzel arkadas olurlar cok guzel gecinirler

Siz zaten en başından beri erkek olmasını isterim iki meyveden de tatmak isterim demiyor muydunuz. Gönlünüze göre olmuş sağlıklı uzun ömürler versin inşallah Allah hayırlısı olsun.

Bugün tam 18 haftalık olduk bebişimin hareketlerini hala hissedemiyorum, çikolata falan hiç işlemiyor. Dün resmen rahatsız ettim karnımı ama bana mısın demedi
Ya bende 17 haftalığım ama bi iki gündür galiba hissediyorum çünkü bu baştaki damar seyirmesi gibi değil sanki bişey vuruyor çok değişik ama sizin kızdı sanırım kızlar biraz geç hissediliyor diye duymuştum kuzenim 20. haftadan sonra hissetmişti. Takılmayın sağlıklı olsunlar yeter

Sağol canım teşekkürler hepimiz sağ salim kucaklarımiza alalım ne bilim doktora çok guvenmistim ben aslında

Canım etiketlemeyi bilmiyorum cinsiyeti bugün kesin olarak öğrendik erkek canım yazarsın

evet evet kızz benim bakalım daha ne kadar dayanıcam

Bende hissetmiyorum daha canım doktora bugün sordum 20 haftaya kadar anca dedi birde kilo olunca zor oluyormuş

Sağol canım teşekkürler hepimiz sağ salim kucaklarımiza alalım ne bilim doktora çok guvenmistim ben aslında
sjsj ben doktoruma hala guveniyorum kiz demisti gordumde ama bir umut sjsjsjs detaylida kabullenirim galiba bir kucuk pipi meselesini aman bee saglikla gelsinlerde cinsiyetini yemisim yalniz ben simdiden uyuz bi erkek anasi olcam galiba kimseyle paylasamicakmisim gibi

Kız erkek alakası yok canım aslında ilk gebelik geç hissediliyor ben ilk gebelik kızdı canım erken hissetim bunda daha hissetmedim harekt
ayh ilk nezaman hissetmistin ben 15+3 um 2 gun once aksam hissettim boyle bi gecis sonra durtukledim acabami diye tak diye vurdy gitti bidaha hissetmedim ama avcumu gobegime koymustum ben ozaman avcumda hissetmistim icimde haraket hissi yok avcumu koymasam hissetmiyorum yani

canım merhaba, gorunce yazmak istedim. Yegenimin 20. haftadan itibaren beyninde kist, bobreklerde kist, kasikta kist, kalpte leke vb bircok sey goruldu ve kizkardesim bu isin kendisi uzmani her doktor ayni seyi dedi kendisi de gordu. Ama yavrumuz dogdu sapasaglam 7 yasında bir erkek cocugu simdi okuyor yazıyor :) Fetal dna yaptirmissin birde icin rahat olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…