2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
merhabaa kızlar üstteki fotoğraf bebişin başı o küçük nokta gibi yer için dr başta down sendromu riskiyle ilgili konuştuk mu gibi bişeyler dedi hayır diyince fetal dnayı sordu yaptırdık temiz çıktı dedim sonra o zaman sorun yok böyle olabiliyor 30. Haftaya kadar yok oluyor ama not aldım takip edelim dedi buruldum biraz böyle bişey yaşayan var mı

Eklentiler

• IMG_1596.jpeg
    132,6 KB · Görüntüleme: 94
17 haftalık dedi bana ben zaten sordum ona cinsiyet bellimi diye dedi bakıyorum dedi bana o bakarken bız baya doktorla konuştuk hikayemi anlatim ona oda baktı kalktım.sordum.oyle dedi

17 haftalık dedi bana ben zaten sordum ona cinsiyet bellimi diye dedi bakıyorum dedi bana o bakarken bız baya doktorla konuştuk hikayemi anlatim ona oda baktı kalktım.sordum.oyle dedi
Ay yeter artık net baksınlar şu bacak arasına bebisin niye çevirmiyolar ultrason aletini Bi iki çevirince bacak arasına denk geliyor zaten 17 haftada benziyor demeleri saçma artık ben bile çatlicam senin bebisin cinsiyeti ne acaba diye seni dusunemiyorum yarın direk cinsiyet için geldim de konuyu değiştirmeden direk baksın Dr

Aynen yaşayan bilir gerçekten k.maras merkez üstündeyim Allah kimseye yaşatmasın. Bizde fobi oldu artık ben nasıl ayirabilirim bilmiyorum valla kızımı niyetim 2 yaşında ayırmaktı araya deprem girince fikri bile yok şuan ilerde ne olur bilemiyorum tabi

Aynen ben catlicam artık ya direk diyecem zaten ya ne kadar zor cinsiyet kesin budur demesi

Tek çocuksa şuan ikisi ayarlanır belki yine de sizin odada. Ama bizim koca erkek oldular iki tane üçüncü geliyor bir yere sığamayız

ben hareketi netledim ya cikolata yiyince costuu benim bebe ama biraz sanki cok yuzeye yakin degil gibi demek ki o yuzden buyudukce dahada hossedilir oluyomus dedim bu dozda kalmaz herhalde

Ay cidden ilk haftalardan beri cinsiyeti merak ediyor kadıncağız kaç kere gitti öğrenmek için

Gözleri mi yakın dedi canım ondan mı şüphelendi istersen amniyosentez yaptır için rahat etsin

Gözleri mi yakın dedi canım ondan mı şüphelendi istersen amniyosentez yaptır için rahat etsin
Yok beyninde kist gözüküyor zamanla kayboluyormuş hepsinde önemli olan yan bulgular olup olmadığıymış kromozom anomalisi açısından, bizim de zaten fetal dna testi temiz çıkmıştı ama yine de üzüldüm tabi

Tek çocuksa şuan ikisi ayarlanır belki yine de sizin odada. Ama bizim koca erkek oldular iki tane üçüncü geliyor bir yere sığamayız
Aynen sizin ayırmanız lazımmış zaten benim kız birde babasi baya nazliyor kiz diye benden çok o ayırmak istemiyor oğlanı direk ayrı yatirabiliriz problem yok kızımı koyamam diyor

Canım beyninde kist , böbrekte kist, kalpte delik , böbrekte genişleme o kadar çok okudum ki .. bunlar sonrasında düzeliyor sıkma canını

14 aylık hala yatak odasında bizimle ama kendi yatağında uyuyor. Hiç yatağımıza alıştırmıyoruz ayrı yatıyor. 18 aylık olunca ayırmayı düşünüyordum ama kardeşi gelince nasıl olacak bilemiyorum
Arkadaşlar ben 14+5teyim bir şey sormak istiyorum.Bulantılarım baya geçmişti ama son 3 gündür mahvoldum yine bulantı başladı ,istifra ediyorum.Sizde de oldu mu?Ne zaman geçer?
Koku ağır ise o zaman bulantı böğürme oluyor.
12.haftada kanama alanım kaybolmuştu ama ma 14. Haftada yeni bir kanama alanı oluşmuştu. 17.haftadayım kanama alanı geçti şükür tekrar olmaz inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…