2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Ciddi misin ya bana da öyle geliyordu çok şaşırdım şuan öyle diyince😂😂
Bakalım kuzum ya sizden aldığım haberlere de kendim gibi seviniyorum😍 ben seni yakalarım biyerde jdjdhdhsh
Evet hep yakın tarihlerde olacak diye hissediyordum 😍 inşallah en hayırlı en yakın zamanda olsun canım bekliyorum seni de 🎉🥹

Bugün markette taze incir gördüm ve aldım 😍 başka şey isteseymişim keşke dedim ya bayadır gelmiyordu buraya yalnız 5 tane yemişimdir🙄 prolaktinim el sallamaz bana inş 🤦🏻‍♀️
Afiyet şifa olsun canım yumurtan yarına büyüyebilir bu gidişle 😂

duskapani duskapani var mı belirtin kuzum farklı hissettiğin bişey 🥹🥹
Yok canım sabah oluyor kasık ağrısı regl ağrısı gibi sonra geçiyor tam anlayamadım iki gündür de sürekli uyuyasım vardı gündüz filan uyudum hatta normalde gece uykusuz kalmadıysam pek adetim değildir de. Göğüs ağrım var ama o adet öncesi hep oluyor onu belirtiden saymıyorum. Başka da bir şey yok. Her ay negatifi görünce pozitifi göreceğine de inanmıyor insan. Görsem şaşırırım herhalde:)

Bu ay oyundan vazgeçer döllenmeye karar verir inşallah ikimizinki de😁
Ay ağmiiin 🙏😂
Yok canım sabah oluyor kasık ağrısı regl ağrısı gibi sonra geçiyor tam anlayamadım iki gündür de sürekli uyuyasım vardı gündüz filan uyudum hatta normalde gece uykusuz kalmadıysam pek adetim değildir de. Göğüs ağrım var ama o adet öncesi hep oluyor onu belirtiden saymıyorum. Başka da bir şey yok. Her ay negatifi görünce pozitifi göreceğine de inanmıyor insan. Görsem şaşırırım herhalde:)
Ay uykular inşallah gebeliktendir canım hiiç belli olmaz belki o ay bu aydır 🥰🥰

Kızlar benim hsg den sonra adetim gecikti yaklaşık 13 gün gecikmem var şuan göğüslerim şiş ve ağrı var kasiklarima da kramp giriyor adet gecikmesinin 2. Günü negatif 5.gunu de negatif çıkmıştı aceba umut varmidır şuan?

Kızlar benim hsg den sonra adetim gecikti yaklaşık 13 gün gecikmem var şuan göğüslerim şiş ve ağrı var kasiklarima da kramp giriyor adet gecikmesinin 2. Günü negatif 5.gunu de negatif çıkmıştı aceba umut varmidır şuan?
Yumurtlama zamanını biliyor musun canım geç yumurtlama olmuş olabilir mi?

Peki döngün ne kadar sürüyor hep böyle gecikmeler olur muydu? Yani 13 gün de çok fazla gerçi gecikmede geç döllenme de olmuş olabilir
Ben pcosluyum
Evlendikten sonra 9 ay kadar adet göremedim sonra ilaç tedavisine başladım geçen sene ağustos ayından itibaren 6 ay duphaston kullandım 6 ayda utrogestan kullanmıştım dongum 29 gün sürüyordu genelde ilk defa bu ay ilaçsız geçirdim hsg çekilmiştir 9 temmuzda onun üstüne daha adet göremedim

Ben pcosluyum
Evlendikten sonra 9 ay kadar adet göremedim sonra ilaç tedavisine başladım geçen sene ağustos ayından itibaren 6 ay duphaston kullandım 6 ayda utrogestan kullanmıştım dongum 29 gün sürüyordu genelde ilk defa bu ay ilaçsız geçirdim hsg çekilmiştir 9 temmuzda onun üstüne daha adet göremedim
Anladım bu konuda bilgim yok bilgisi olan arkadaşlar yazarsa daha faydalı olur canım

X