2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Benim ilk oğlandan önce bir düşüğüm oldu dr 3 ay korun dedi korundum 4. Ayda hamile kaldım sonra oğlum 22 aylıktı kıza hamile kaldım burda şaşırıyoruz ya tek ilişkiyle falan diye aha benim öyle oldu😂 hayatımın şokunu yaşamıştım gerçekten hiç beklenmedik bir gebelikti🤪 şimdi o kadar istiyorum takip ediyorum yumurtlama çatlama cart curt olmuyor benim dezavantajim koca cok çıkıyor şehir dışına denk gelmiyor malesef

Benim ilk oğlandan önce bir düşüğüm oldu dr 3 ay korun dedi korundum 4. Ayda hamile kaldım sonra oğlum 22 aylıktı kıza hamile kaldım burda şaşırıyoruz ya tek ilişkiyle falan diye aha benim öyle oldu😂 hayatımın şokunu yaşamıştım gerçekten hiç beklenmedik bir gebelikti🤪 şimdi o kadar istiyorum takip ediyorum yumurtlama çatlama cart curt olmuyor benim dezavantajim koca cok çıkıyor şehir dışına denk gelmiyor malesef
İstemezsen olur 😅

İnsallah insallah 🌼 ben muayene oldum pkos görüntüsü var yumurtalıklarsa ama herhangi bir sıkıntı yok kist vs dedi doktor. Hormonlarıma bakti. Birtek dhea so4 diye bir hormon yuksek cıktı. Endokrin doktoruna gittim. Sıkıntı olmaz hamile kalırsın dedi 🤷🏻‍♀️ ama malesef kimyasal oluyor işte pozitif görsem de maks 3 gün gecikiyorum sonra gidiyor..
Eşim baktırmadı hiç bişeyine sağolsun 😬
Kimyasallar spermden dolayı da olabiliyormuş vallahi burada okudum ben de🙈 Eşini de gönder yine de bir şekilde☺️ Ben de bu ay olmazsa direkt teste göndericem eşimi

Aynı koyulukta mı çıkıyor örnek atsana bize ya
Tekrar yaptığımda atayım 😂 t o kadar koyu çıkıyor ki c yanında açık pembe kalıyor

Yumurtlamadan Kaç gun sonra pik çıkmaya başlıyor ben de bunu merak ediyorum. Sabredemiyorum gunler geçmiyorrrr 🙈
Canım onu hiç bilemiyorum çünkü yumurtlamadan sonra bırakmıştım ovulasyonu yapmayı ama bu ovulasyon testleri hcg tespit ediyor aslında lh yerine hamile kalınınca. Dolayısıyla yerleşmeden sonra koyulaşması lazım.

O da mı tutmadı yani🙈 Sırf test yapma isteğim kaçsın diye yapasım var benim de😄
Böyleydi canım şaka bi yana belki de benim yumurtlama da sorun olduğu için de böyle sağlıklı çıkmamış olabilir. Çünkü böyle yapıp da öğrenenler çok var. Şahit olduk kaç kere 🥰

Eklentiler

• IMG_6568.png
    IMG_6568.png
    259 KB · Görüntüleme: 29
Yap canım da negatif olsa da üzülme bazen hcg’yi tespit etmeyebiliyormuş
Yok canım üzülmem amaç test isteğim kaçsın😄 Zaten 2 gün önce kasık ağrım var diye yapmıştım çok silik çıkmıştı. Muhtemelen beta çok yükselince pik görüntüsü oluyordur. O da gecikmeyle beraber.

Böyleydi canım şaka bi yana belki de benim yumurtlama da sorun olduğu için de böyle sağlıklı çıkmamış olabilir. Çünkü böyle yapıp da öğrenenler çok var. Şahit olduk kaç kere 🥰
Ay cidden baya koyu çıkmış pik değil ama pike yakın🤔

Tekrar yaptığımda atayım 😂 t o kadar koyu çıkıyor ki c yanında açık pembe kalıyor

Canım onu hiç bilemiyorum çünkü yumurtlamadan sonra bırakmıştım ovulasyonu yapmayı ama bu ovulasyon testleri hcg tespit ediyor aslında lh yerine hamile kalınınca. Dolayısıyla yerleşmeden sonra koyulaşması lazım.
Ayy evet evet yaptıktan sonra at bakalım 😍😍 ben de denemiştim ama c den daha koyu olmamıştı çünkü kimyasaldı sonuç ondan

X