2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar dayanamadım gece yaptım. 🥹 Ailem gibi oldunuz, her birinizin desteği için çok teşekkür ediyorum. Şu an etiketleyebildiğim herkesi ve heyecanlandan etiketleyemediğim herkesi öpüyorum. ♥️ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Puxhu Puxhu cookiep cookiep brckm brckm halolita halolita @beezuus @duskapani annelik yolunda annelik yolunda @Gulbahcesii96 monica123 monica123 @guzelseylerolsun Usagiii Usagiii @ecutos @ladyflowercookies @ayguzeli777
Hiiiihhh ay etiketi görünce nasıl heyecanla girdim anlatamam 🎉😍😍 hayırlı olsun canımmm, Allah sağlıkla kucağında göstersin inşallah🙏🙏 çok ama çok sevindim 🤗🤗🤗🧿🧿🧿

Günaydın kızlar 😍
Bu sabah yine test yaptım ama ilk idrarla değil bir de öncesinde bir bardak su da içmiştim düne göre silik gibi geldi bundan bir şey olur mu 😄 üstteki yeni yaptığım.

Eklentiler

• IMG_1065.jpeg
    IMG_1065.jpeg
    135,2 KB · Görüntüleme: 46
Bir arkadaşım da bana diyordu bebek kıyafetleri al evinde bulunsun evlene olumlu mesajlar göndermiş olsun gibi şeyler söylemişti ben de almıştım daha çok böyle moda girdim bebek bebek bebek diye
Ben de alıyorum her AVM'ye gidişte eşim kolundan tutup zorla çıkarıyor daha zaman var diye 🤣 yanlış hatırlamıyorsam sizde de pcos vardı galiba

Kızlar dayanamadım gece yaptım. 🥹 Ailem gibi oldunuz, her birinizin desteği için çok teşekkür ediyorum. Şu an etiketleyebildiğim herkesi ve heyecanlandan etiketleyemediğim herkesi öpüyorum. ♥️ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Puxhu Puxhu cookiep cookiep brckm brckm halolita halolita @beezuus @duskapani annelik yolunda annelik yolunda @Gulbahcesii96 monica123 monica123 @guzelseylerolsun Usagiii Usagiii @ecutos @ladyflowercookies @ayguzeli777
Gözün aydın canım tebrik ederim 🥳 inşallah sağlıkla ilerlesin 😊

Ben de alıyorum her AVM'ye gidişte eşim kolundan tutup zorla çıkarıyor daha zaman var diye 🤣 yanlış hatırlamıyorsam sizde de pcos vardı galiba
Yok benim hiçbir problemim yok daha kötüsü 😊 dün yeni doğum yapan arkadaşıma hediye aldim bebek kıyafetleri beni cok etkiledi evde olsa daha çok üzülürüm heralde

Yaaaa🥹🥹 çok çok çok sevindimmm❤️🤩 sağlıkla gelsin kuzum🧿 ay ne güzel topik oldu bu ya

Yok benim hiçbir problemim yok daha kötüsü 😊 dün yeni doğum yapan arkadaşıma hediye aldim bebek kıyafetleri beni cok etkiledi evde olsa daha çok üzülürüm heralde
Ben az önce indirime girmiş diye denk geldi manifestleyip bunu aldım daha ortada hiçbir şey yokken🤭🤭
Philips Avent SCF551/03 Eğitici Damlatmaz Bardak 6 Ay + 7oz/200 ml Mor

Günaydın kızlar 😍
Bu sabah yine test yaptım ama ilk idrarla değil bir de öncesinde bir bardak su da içmiştim düne göre silik gibi geldi bundan bir şey olur mu 😄 üstteki yeni yaptığım.
Şu içtiğin için derişikliği azalmıştır bence hem akşamdan sabaha o kadar artmaz 2 gün arayla devam et testle takip edeceksen ya da direk kanda takibe başlayabilirsin

İnşallah en kısa zamanda nasip olur takviye kullanıyor musunuz dün birinin yorumunu gördüm kolojene başlamış ve hamile kalmış 😊

X