2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar dayanamadım gece yaptım. 🥹 Ailem gibi oldunuz, her birinizin desteği için çok teşekkür ediyorum. Şu an etiketleyebildiğim herkesi ve heyecanlandan etiketleyemediğim herkesi öpüyorum. ♥️ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Puxhu Puxhu @cookiep @brckm halolita halolita @beezuus duskapani duskapani @annelik yolunda G Gulbahcesii96 @monica123 G guzelseylerolsun @Usagiii ecutos ecutos @ladyflowercookies A ayguzeli777
Ayyy canım çok sevindiim 😍😍 Sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al bebişini🥰🥰 Darısı başımızaa🤩

Ben her gece tablomu açıp tek tek dua ediyorum valla çok mutlu oluyorum böyle gördükçe Allah bekleyen isteyen herkese nasip etsin sayılarınız artsın❤️
Amiin canım, ne kadar güzel bir kalbin var senin ya🥹🙏 Allah sana da her istediğinin en güzelini nasip etsin inşallah🤗

Puxhu Puxhu Mervesre41 Mervesre41 ay maşallah çok uğurlu geldi bu topik herkese🧿🧿 duskapani duskapani canım hadii ben okuyamadım belirtileri senin ama sanırım sende de var bişeyler sen hamile kalırsan bende umutlanabilirim niyeyse öyle hissediyorum 😍😂
Kuzum kızları beraber doğurup büyüttük kardeşlerinde de beraber oluruz inşallah🥰🙏 Valla yumurtlamadan 2 gün sonra başlayıp azalıp artan kasık ağrısı var. Dün de bir ara adet ağrısı geldi gitti. Bilmiyorum umut etmeye de korkuyorum inşallah hayırlısıyla vardır.🤲

Kızlar dayanamadım gece yaptım. 🥹 Ailem gibi oldunuz, her birinizin desteği için çok teşekkür ediyorum. Şu an etiketleyebildiğim herkesi ve heyecanlandan etiketleyemediğim herkesi öpüyorum. ♥️ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Puxhu Puxhu @cookiep @brckm halolita halolita @beezuus duskapani duskapani @annelik yolunda G Gulbahcesii96 @monica123 G guzelseylerolsun @Usagiii ecutos ecutos @ladyflowercookies A ayguzeli777
Canım benimmm çok tebrik ederim çook sevindim😍 sağlıkla gelsin dünyaya ❤️🙏🏼

Çok sevindim bendeee Allah kucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun 😍😍🧿

Ayy maşallah canım çok sevindim😍👏🧿 Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin 🥲🙏🙏

Kuzum kızları beraber doğurup büyüttük kardeşlerinde de beraber oluruz inşallah🥰🙏 Valla yumurtlamadan 2 gün sonra başlayıp azalıp artan kasık ağrısı var. Dün de bir ara adet ağrısı geldi gitti. Bilmiyorum umut etmeye de korkuyorum inşallah hayırlısıyla vardır.🤲
Evet kuzum inşallahhh nasip olur 🙏🙏 çok heyecanlıı hadi bakalım inşallah vardırr insan korkuyo heveslenmeye de anlıyorum inşallah doğru zaman bu zamandır kuzum🥰🥰🥰

Canım sen nasılsın? Bebiş nasıl? Cinsiyeti öğrenebildiniz mi? :)
Canım benimm iyiyim çok şükür 🫶🏻 cuma gittik doktora, detaylıca baktı ense kalınlığı burun kemiği vs her şey normal görünüyor🙏🏼 veeee bir kızımız oluyor 🩷🌸
Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah, sizler de en kısa zamanda güzel haberlerinizi alın, dualarımdasınız🤍🤍 bu arada senden bu ay umutluyum🍀🥰

Canım benimm iyiyim çok şükür 🫶🏻 cuma gittik doktora, detaylıca baktı ense kalınlığı burun kemiği vs her şey normal görünüyor🙏🏼 veeee bir kızımız oluyor 🩷🌸
Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah, sizler de en kısa zamanda güzel haberlerinizi alın, dualarımdasınız🤍🤍 bu arada senden bu ay umutluyum🍀🥰
Yaa maşallah çok sevindim herşeyin yolunda olmasına canım 🥰 sağlıkla gelsin kızınız 🧿🧿

1000084290.jpg

Günaydın kızlarrr😍

X