2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar dayanamadım gece yaptım. 🥹 Ailem gibi oldunuz, her birinizin desteği için çok teşekkür ediyorum. Şu an etiketleyebildiğim herkesi ve heyecanlandan etiketleyemediğim herkesi öpüyorum. ♥️ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Puxhu Puxhu @cookiep @brckm @halolita @beezuus duskapani duskapani annelik yolunda annelik yolunda @Gulbahcesii96 monica123 monica123 G guzelseylerolsun Usagiii Usagiii @ecutos ladyflowercookies ladyflowercookies @ayguzeli777
Yaaaaa çok mutlu oldum Lorelailai Lorelailai Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Artık bir aile gibi olduk ve git gide çoğalıyoruz maşallah 🧿🌺❤️

3 yıldır evliyiz biz de bu arada onun öncesinde de düşünmediğimiz halde arada kaçamaklar oldu yine denk gelmedi sdskdk yaşın da genç sanırım en kısa zamanda sağlıkla nasip olsun <3
26 yaşındayım biz hic korunmadik ilk zamanlardan beri istiyoruz 2 kez aşılama denedik olmadı son caremiz tüp bebek 😓 amin isteyen herkese Allah nasip etsin. Şuan 5 günüm kaldı kasik ağrılarım var ama umutlanmak istemiyorum sonra hüsran oluyor. Tabi her ay kendime bir belirti buluyorum bu ay kasik ağrısı,😂

26 yaşındayım biz hic korunmadik ilk zamanlardan beri istiyoruz 2 kez aşılama denedik olmadı son caremiz tüp bebek 😓 amin isteyen herkese Allah nasip etsin. Şuan 5 günüm kaldı kasik ağrılarım var ama umutlanmak istemiyorum sonra hüsran oluyor. Tabi her ay kendime bir belirti buluyorum bu ay kasik ağrısı,😂
Ah o belirtiler yok mu kendi kendime triplere girdim geçen aylarda :KK70: az kalmış inşallah seninledir bebişin de hiç gerek kalmaz tüp bebeğe vs.. Ben 30dan önce son çıkıştayım ve bu beni bir miktar ürkütüyor hahaha

Kızıma bundan kullandık çok güzel gerçekten ikinci olursa yine bundan alırım😄

Benim hamileyken kızıma aldığım ilk şey kitaplardı. Arkadaşlar dalga geçmişti ama😅 Hatta hamileyken o kitapları okuyordum gülüyorlardı bana ama iyiki öyle yapmışım. Doğunca da eve getirir getirmez başladım her gün kitap okudum. 100’den fazla kitabı var😇 Bebekler için ilk 3 yıl özellikle çok önemli. Beni bıraksan saatlerce konuşurum bu konuda ama çok uzatmayım🤣
Ahahhahaha ben çok severim okumayı, bir iki hamilelik kitabını daha denemeye başlamadan almıştım. Dün çıkardım getirdim birini salona. Eşim diyor bunu ne zaman aldın yumuşatıcı reklamlarında çantasından yumuşatıcı çıkaran teyzeler gibisin 😂

Değerlerine baktırıp da başlayabilirsin istersen canım ben de geçen kan verdim ferritin ve demirim düşük çıktı yine gyno ferro kullanıyorum şu an içinde folik asit ve b12 de var. ayrı kullandığım folik asidi bıraktım o yüzden
Ben yurtdışındayım burda öyle kan vermek istiyorum diyip veremiyorsun maalesef doktor söylerse veriliyor 🥲

X