2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Evet kalp atışı için 26sında çağırdı doktorum🥲
Ay masallah💕💕🌸🧿 ben de burdaki ebe merkezini arayip randevu aldim simdiden ne olur ne olmaz diye olumsuzsa iptal ederim yer olmaz diye simdiden aliyim dedim Turkiyeye gelmeden, o da 26sina randevu verdi oncesi cok erken olur diye🙏🏻😍 insallah olumludur hersey de ben de giderim ve hem kese hem kalp atisi gorurum sizinki gibiii😍

Kızlar ya ilişkinin bugün 7. Günü , adete de 7 gün var. Bu erken test predictor early yapsam beni paklar mı ? Yaş 38 olunca vallahi duramaz oldum vücudum her ay bebek istiyi:)))
ben de aynı durumdayım. Yapınca çıkmaz yoktan yere moral bozulur diye yapmıyorum. çok çok aklını meşgul ediyorsa yap ama sonuç olumsuz olursa ciddiye alma

Ay masallah💕💕🌸🧿 ben de burdaki ebe merkezini arayip randevu aldim simdiden ne olur ne olmaz diye olumsuzsa iptal ederim yer olmaz diye simdiden aliyim dedim Turkiyeye gelmeden, o da 26sina randevu verdi oncesi cok erken olur diye🙏🏻😍 insallah olumludur hersey de ben de giderim ve hem kese hem kalp atisi gorurum sizinki gibiii😍
Olumsuz düsünmeyin, insallah yarin cift cizgiyi gorursunuz 😍 heyecanla sizin test yapmanizi bekliyoruz 😂

Olumsuz düsünmeyin, insallah yarin cift cizgiyi gorursunuz 😍 heyecanla sizin test yapmanizi bekliyoruz 😂
olumlu dusunuyorum ama bi yandan da hayal kirikligina ugrarim diye iste ihtimali goz onunde bulunduruyorum🥺 cok heyecanliyim ben deee insallah hemen etikleticem hepimizi yarin sabah💕💕💕😍🥰 cok tesekkur ederiiiim

Biraz moralin bozuldu gibi yaa 😔
Evet bozuldu ama şok olduğum için yani. Bir de sonuçlara baktıkça 3 ayda Pcos olmam herhalde diye düşünüyorum.
Ayrıca Nisan ayında bakıldığında aynı gün bakılmış laboratuvarda ve normal çıkmış. Bu 2 gün beklemiş. Valla senin dediğine güldüm ama cidden kanımız yerde kaldığı için böyle olmuş olabilir mi 🤣🤣

Evet bozuldu ama şok olduğum için yani. Bir de sonuçlara baktıkça 3 ayda Pcos olmam herhalde diye düşünüyorum.
Ayrıca Nisan ayında bakıldığında aynı gün bakılmış laboratuvarda ve normal çıkmış. Bu 2 gün beklemiş. Valla senin dediğine güldüm ama cidden kanımız yerde kaldığı için böyle olmuş olabilir mi 🤣🤣
Bu testlerde bi anormallik var kesin 🤣
Stajyerler mi bakıyor nedir malum staj dönemi🤣

X