2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar ben önümüzdeki hafta doktora randevu alıcam. Doktor 3 ay sonra gel demişti ama artık bekleyemiyorum 2 ay dolmuş olacak yumurtlama tedavisine başlayacağım. Gecikme olmazsa pazartesi adet günüm, sizce pazartesi gidip 3.günde ilaca başlamak mantıklı mı yoksa anca cuma giderim o gün de 5.gün olur ilaca başlayamam.

İncirden olsaydı bu ay da ağrı yaşamazdım diye düşünüyorum canım. 2 günde bir yiyim bari bi de öyle deneyeyim
Dene o zaman canım, doğal içerik mis gibi. Ben kahvenin yanında yiyordum. Ya bu arada ben türk kahvesini çok severim ve hergün içerim bir fincan kahvenin zararı olmaz sanırım dimi?

Valla sonradan kapanabiliyor diyorlar benim de aklıma soktular Benim de 5 yaşında kızım var o zamanlar açıkmış ama şimdi ne alemde bilmiyorum. Uzun zaman geçti bana. Senin kimyasallar ne zaman oldu?
Eylül de ben kesin hsg çektiricem ya arkadaşım dün çektirdi 14 aydır deniyorlardı meğersem çok az da olsa tıkanıklık varmış doktor demiş bu bile engel olabilir diye. Kız o kadar rahatladı ki. İyi ki yaptırmışım dedi

Dene o zaman canım, doğal içerik mis gibi. Ben kahvenin yanında yiyordum. Ya bu arada ben türk kahvesini çok severim ve hergün içerim bir fincan kahvenin zararı olmaz sanırım dimi?
Yok olmaz canım bence bende içiyorum her gün

Ben önce eşim sperm testi yaptırsın istiyorum ya onun sonucunu da alıp giderim doktora diye düşünüyorum hsg’yi de sorarım.

Bence Pazartesi mantıklı o zaman çarşamba gidemeyeceksen:)

Ben önce eşim sperm testi yaptırsın istiyorum ya onun sonucunu da alıp giderim doktora diye düşünüyorum hsg’yi de sorarım.
Nedense hep bende bi sorun varmış gibi geliyor ya öncesinde de yumurtalık tembelleşmesi olduğunu bildiğim için herhalde

Kesinlikle öyle. İnternet evimizdeki canavar gibi resmen asla kontrol edilmiyor. Özellikle oyunlar da bugün tüm oyunları oturup inceledim neyse ki Roblox oyununa erişim engellenmiş. Tehlikelere o kadar açık ve savunmasızlar ki başıboş kalan her çocuk bataklığa düşmeye aday haline geldi resmen. Allah tüm çocukları kötü niyetli insanlardan korusun

Merhaba kızlaarrr.Bende bu ay gecikme yaşadım duphaston kullandım o şekilde adet oldum dün doktora gittim kist var onu eritelim diğer ay adet olunca gel iğneye başlayalım dedi ilk defa iğne denicem bakalım heyecanlıyım umutluyumm hsg de çektirdim temiz çıktı eşimin sonuçları da temiz.İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırızz

Amin inşallah Şu an bir aydınlanma yaşadım bugün havuzda küçük kızlar roblox engellenmiş filan diye konuşuyorlardı sinirleniyorlardı filan ben de o ne acaba dedim kendi kendime tamamen aklımdan çıkmış şimdi sen yazınca idrak ettim o da oyun demek ki ve çocuklar da baya hakim ona. Hatta youtube da engellenecekmiş diyorlardı kızın biri de ben youtube’suz yaşayamam filan diyordu. Çocuklarımızın geldiği hal

O kadar kötü bi oyun ki cinsellik, lgbt, sohbet odaları ne ararsan varmış oyunda. Oyunun karakterleri vs of iğrenç

Nedense hep bende bi sorun varmış gibi geliyor ya öncesinde de yumurtalık tembelleşmesi olduğunu bildiğim için herhalde
Evet bunu söylemiştin hatırladım canım bir muayene ol bakalım. Ben Nisan başıydı sanırım detaylı bir muayene oldum hormon testlerim de yapıldı. O yüzden hsg’ye geçmeden eşim de yaptırsın diye düşündüm.

Bilgisayarı aldığımdan beri kitap okuyor. Sonunu çok merak ediyorum diyo inşallah benim gözümü boyamıyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…