2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kesinlikle öyle bence de bu ay çok saldım ben uygulamaya göre yumurtlama haftam da 2 günde bir yapıcam denk gelirse gelicek zaten her gün yapmak asla istemiyorum

Tabi anne olarak tepkiniz de çok normal ama biraz hassas bir konu sert tepki vermeniz onun iyice kabuğuna çekilmesine sebep olabilir sanki.

Tabi anne olarak tepkiniz de çok normal ama biraz hassas bir konu sert tepki vermeniz onun iyice kabuğuna çekilmesine sebep olabilir sanki.
Aslında hiç sert tepki vermedim ya o kadar sakin konuştum ki soru cevap şeklinde. Bilgisayara tatil diye izin vermiştik ama bu oyunu tatil başlayınca oynamaya başlamıştı bu kadar saçma bir oyun olduğunu farkedemediğim için kendime çok kızgınım.

Kesinlikle öyle bence de bu ay çok saldım ben uygulamaya göre yumurtlama haftam da 2 günde bir yapıcam denk gelirse gelicek zaten her gün yapmak asla istemiyorum
Kızlar bir de ben 2 aydır yürüyüşe çıkıyordum hergün. Ayrıca yumurtlamaya kadar her gün 2-3 incir kurusu yedim, çiğ kuruyemişi çok tükettim. Bir de 2 haşlanmış yumurta yedim her gün. Et filan da çok tükettim. Bunların da faydası olduğuna inanıyorum. Tabi hsgnin payı da büyük ama bunlar hep vesile asıl veren Rabbim Daha önce incir kürü yapmıştım kaynatıp suyunu içerek ama işe yaramıştı bende. Soğan kürü, süt buharı falan denedim bunları hep ama nasip olmamıştı. Yalnız ovulasyon testinden hiç vazgeçmedim. Yumurtlama dönemi kasıklarım ağrıyordu evet ama piki görmem akıntıdan sonra oluyordu hep bilemiyordum o yüzden.

Oğluna bence bi süre telefon bilgisayar vs kısıtlı ver. Yabancı birisiyle konuşmanın heleki oyun için bile olsa birisine emret paşa gibi konuşmasını yanlış olduğunu bunun sonucunda doğabilecek olguları anlat canım. Zaten güzellikle anlatmışsındır eminim buna ben bi an anne olsaydım öyle yapardım empatisiyle yazdım

Peki yumurtlama-çatlamadan sonra da tüketebileceğimiz besinler var mı bilgin var mı canım

Analttım. Şuan küsüm kendisiyle peşimde pervane ama pas vermiyorum üzdü beni. Odasının tozunu almış. Öpücük var mı diye geldi yok dedim öpücükte mi yok dedi.

İnciri bende duydum ama prolaktin seviyesini artırıyor o yüzden yiyemiyorum.

Analttım. Şuan küsüm kendisiyle peşimde pervane ama pas vermiyorum üzdü beni. Odasının tozunu almış. Öpücük var mı diye geldi yok dedim öpücükte mi yok dedi.
Öpücüğü alamadıysa hatasını en kısa sürede anlar ve umarım bi daha tekrarlamaz canım Oyun olsun dizi-film olsun çocukları çok etkiliyor. Bizim zamanımızdaki gibi dışarı çık oynasın arkadaşlarıyla gibi bi ortam veya dönem de yok şimdi.

Kendine hiç kızma bence nereye kadar koruyabilirsin ki ? Güzel bir şekilde konuştuysan eminim anlayacaktır. Düşünsene senin bildiğin duyduğun şeyleri bu çocuk bilmiyor. İnsan olmayı, yemek yemeyi bile senden öğrendi. Bu da bir deneyim olmuştur ve böyle insanların kendisine zarar verebileceğini öğrenmiştir.

Peki yumurtlama-çatlamadan sonra da tüketebileceğimiz besinler var mı bilgin var mı canım
O konuda pek bilgim yok canım ama bir arkadaşım yumurtlamadan sonra hergün havuç yediğini söylemişti folik asit içerikli olduğu için. Etkisi var mıdır bilmiyorum ben yemedim.

merhaba, beni de ekleyebilir misiniz ? Puxhu

sat 14 temmuz - yumurtlama 28-29-30 temmuz - bat 12 temmuz​

Puxhu canım hiç kızma kendine maalesef günümüzde anne baba olmak bu internet açısından çok zor. Koca koca insanlara sormak lazım oyun için de olsa ne diye çocuklarla iletişim kuruyorlar diye. Ben de inşallah çocuk kısmet olursa nasıl yapacağız bu konuyu diye şimdiden kara kara düşünüyorum. Sen zaten güzelce anlatmışsın, yine de temkinli ol takipte kal bence. Çok sert tepki de verme ki saklama yoluna gitmesin. Gizli takip yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…