2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

katılıyorum, benim yaşım 24 ve yaşım gereği çocukluğum pc başında online oyunlarla geçti. benim ailem de çok kızardı. gizli oynardım fjdjjd Puxhu gizli takip bence de çok önemli. alanını işgal etmeden farkettirmeden gizliden bakabilirsin naptığına

Yani 3 km'den fazla yürümeye çalışıyordum o da 40 dakika veya üstü oluyor. Onu bilemiyorum canım çok fazla hareketliysen belki sayılabilir ama genelde evin içinde yaptığımız günlük hareketler bile sayılmıyor.

Müdahale boyutuna gelmişti bugün gördüğüm müdahale ettim elinden aldım biliyorum üzüldü ama ileride benim üzülmemdense o şimdi üzülsün.

Sözde şekeri bıraktım 5 gündür çayın yanına tatlı yapıyorum bu akşam da koca dilim pasta yedim üf nolcak böyle ya

Aa o zaman çok iyi canım umarım hiç birşeycik çıkmaz

Kadın 34 eşi 35 yaşında. Eşi şehir dışına gidiyor 15 günde 1 geliyor yani ayda 2 kez yanyana geliyorlar ve kadın 4 haftalık hamile gözümüz yok tabi ama insan bi neden demeden geçemiyor
O da bir şey mi dedem Almanya’dan izne her geldiğinde babaannemi hamile bırakıp gitmiş. Hafta da 6 ilişki yaptık yumurtlama haftasında resmen elde var sıfır djjsjdjdjd

Müdahale boyutuna gelmişti bugün gördüğüm müdahale ettim elinden aldım biliyorum üzüldü ama ileride benim üzülmemdense o şimdi üzülsün.
kızz annemin lafı ben ağlayacağıma sen ağla derdi beni küçükken arkadaşlarımla uzak yerlere gezmeye göndermezdi

O kadar kötü bi oyun ki cinsellik, lgbt, sohbet odaları ne ararsan varmış oyunda. Oyunun karakterleri vs of iğrenç
Yok kız o kadar değil benim kuzenim de benim telefondan oynuyor bakıyorum normal oyunlar var. O olaylar özel oda gibi bişey kuruluyormuş orda oluyormuş kontrol edersen sorun olmaz yanında oynasın. Artık devir böyle bir devir her yerde tehlike var sürekli takipte olmak gerek.

Hiii asla izin veremeeem ya o odaya girerseee

Eşim bu ay da bekleyelim 3 ay dolmadı hem yeni işe başvurdun cevap gelir yakında dedi, benim tedavi hayalleri kaldı sonraki aya Dubai sıcağında haziran annesi olmak istemiyorum yav, hayırlısı tabi olmadı 3 ay kala Türkiye'ye dönerim artık olsun da

Canım boşver her şeyi planlayamıyor insan. En hayırlı güzel zamanda gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…