2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

O kadar kötü bi oyun ki cinsellik, lgbt, sohbet odaları ne ararsan varmış oyunda. Oyunun karakterleri vs of iğrenç
Baştan ne diye izin veriyorlar bu oyunlara bilmiyorum gerçekten. İnternet tam bir çöplük inşallah bütün kötü içerikli oyunları engellerler

Bugün burda bi konuya verilen yanıtı okudum kafamı duvarlara vuracaktım

Bilgisayarı aldığımdan beri kitap okuyor. Sonunu çok merak ediyorum diyo inşallah benim gözümü boyamıyordur
Sen istikrarlı durup o bilgisayarı vermedikçe şimdi göz boyasa bile zamanla normal rutinine döner

Sen istikrarlı durup o bilgisayarı vermedikçe şimdi göz boyasa bile zamanla normal rutinine döner
Yok çok üzüldüm gerçekten oğluma yakıştıramadım çünkü biz onunla arkadaş gibiyiz oyunda bile olsa kocaman adamla konuşması hem korkuttu hem üzdü

brckm ya bi şey sorcam en son gebemiz olduğun için şimdi net hatırlıyorsundur :) yumurtlama günü ve sonrasında ilişki olduktan sonra sağ kasığımda hafif sancı ağrı gibi bişey var çok fazla değil hafif ama merak ettim ve bu sağ bacağıma da atıyor sancısı snde olmuş muydu veya grupta böyle olan var mı yumurtlamadan iki gün sonrası bu şekilde oldu

Yok çok üzüldüm gerçekten oğluma yakıştıramadım çünkü biz onunla arkadaş gibiyiz oyunda bile olsa kocaman adamla konuşması hem korkuttu hem üzdü
Yanlış yaparak doğrusunu öğrenecek Hem ilişkiniz böyle güzelse boşluğa düşmez, bir daha yapacağını sanmam

İnşallah canım hayırlısıyla sağlıkla gelecek ay bebiş haberini verirsin inşallah bize

İki günde kasık ağrısının başlaması çok erken değil mi sizce de
Bence erken ama benim de tarif ettiğin sancıdan sağ tarafta var:) Hatta sabah yazmıştım sanırım Ben yumurtlamanın ikinci günü belirtilere başladım Bugün 4.günü:)

Yumurtlamadan hemen sonra değil de son haftamda ilişki esnasında kasıklarımda ağrı vardı bayağı. Yumurtlama günlerimde de yine değerlendirdiğimiz esnada da öyleydi. Sonrasındaki sabit ağrıydı öyle arada hissetiğim. Benim bacaklarıma vurmadı ağrı ama çok sızlıyordu bacaklarım o da yürüyüş kaynaklı mı bilmiyorum. 2 gündür gitmiyorum yürüyüşe de ağrım yok bacaklarımda şu an.

Bilmiyorum canım belki yumurtlama dönemin henüz bitmemiştir o yüzden olabilir.
Ben ovü testleriyle ilerliyorum silik oldu ikinci çizgi bu çatlaöa oluyor sanırım bide yürüyüşü her gün yarım saat mi? ne kadar yapıyorsun evet yürüyüş çok etkili iyi anlamda ben iş yerinde zaten çoğunlukla ayakta oluyorum bide yürüyüş yapmayayım diyorum bilmiyorum hata mı yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…