2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Ben sigara kullanmıyorum ama ben de şekeri bırakmaya çalışıyorum. Bugün birsürü çikolata yememişim gibi🤦🏼‍♀️ Dikkat etmeye çalışıyordum ama yine olmadı😭 Hep beraber şekere de bi el atalım bence🙈
Biz bu gazla nirvanaya ulaşırız her şeyi hallederiz😂 ama bence yazın biraz dağıtalım sen de son şekerlerini ye eylülde darlarım hepinizi😂

Benim de dün sarı uzayan akıntım geldi 2 kez. Ama yumurtlama akıntısı olmadığına eminim o şeffaf oluyor çok farklı. İnşallah bu gebelik belirtisidir🙏
canım son 6 saattir akıntı daha sık gelmeye başladı. şeffafımsı bayazımsı açık sarımsı uzayan bir şey ay çok özür dilerim ya nasıl anlatacağımı da bilemiyorum ovu testi yaptım pik gibi ama benim pcostan lh genelde yüksek o da güven vermiyor

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-08-07 at 21.30.35.jpeg
    WhatsApp Image 2024-08-07 at 21.30.35.jpeg
    150,2 KB · Görüntüleme: 20
canım son 6 saattir akıntı daha sık gelmeye başladı. şeffafımsı bayazımsı açık sarımsı uzayan bir şey ay çok özür dilerim ya nasıl anlatacağımı da bilemiyorum ovu testi yaptım pik gibi ama benim pcostan lh genelde yüksek o da güven vermiyor
Kuzu senin kaç gün var bata erken gebelik yapsan çıkar mı ?

Ay çok beğendim 😂 her şeye neden olmasın diyesim geldi

Kramplar giriyor ama galiba sökülemediği için ara ara gelip gidiyor ağrı, ben de anlamadım 🤷🏼‍♀️
Ben onu bu ay çok yaşadım şu lanet iğneden dolayı 10 gündür regl gibiyim😂 ama sen iğne yaptırmadıysan gelip giden ağrı da belirtilerden söyliyiimmm🤗

Selam kızlar goygoya geldim jshsjshs kocam benle çok ciddili konuşmalar yaptı ovü testlerini attım. Eylüle kadar deneyelim tr ye gidince doktora gideriz olmazsa dedi olmayacak zorlamaya gerek yok desem de baya bi nutuk attı bana tipik yengeç 🙄
Neyse işte umudum yok ama Allah büyük tabi ki takip makip yok bam bam bam bu ay jsjssjjs

Bu arada Puxhu Puxhu cum çok mantıklı bir hareket yapmışsın torpik herkeslereee uğur şans bebiş sigara şeker çikolata gluten bırakma her bişey getirsin aminnnn 🥹
Hadi orda adım gözüksün adettendirjdjdjdjj

sat 5 ağustos
Bat 8 Eylül 🤦‍♀️

Ben onu bu ay çok yaşadım şu lanet iğneden dolayı 10 gündür regl gibiyim😂 ama sen iğne yaptırmadıysan gelip giden ağrı da belirtilerden söyliyiimmm🤗
Yok iğne yaptırmadım da söyleme söyleme hiç ümitlenmek istemiyorum 🥹🥹 misafir tatil yol derken yumurtlama dönemi sadece çatlamayı değerlendirebildim o yüzden hiç ihtimal vermedim gecikme olana kadar

Evet lh testin pik görünüyor canım. Tarif ettiğin gibi geldi bende de ama benim yumurtlama 4 Ağustostaydı bu akıntı 6’sında geldi. O kadar erken gelir mi bilmiyorum.
Kızlar benim bat yaklaşıyor ama ne bir göğüs ağrısı ne bi kasık ağrısı var sanırım bu ay da olmadı. Bugün kokusuz sarı bir akıntı geldi ama o gebelik belirtisi mi enfeksiyon mu hiç bilmiyorum. Bir de afedersiniz ishalim birkaç gündür. Böyle olan var mıydı aranızda?
Bu mesajını da yeni gördüm bende de 3 gündür ishal durumu vardı. Bugün hafifledi. En az 15 yıldır bunu yaşamamıştım🙈 Neden oldu anlamadım da🤷🏼‍♀️ Burada hamilelik belirtilerinde yazanlar olmuştu bunu da ama yani yumurtlama günü döllendi desek benim belirti yaşamam için çok erken🙈

Selam kızlar goygoya geldim jshsjshs kocam benle çok ciddili konuşmalar yaptı ovü testlerini attım. Eylüle kadar deneyelim tr ye gidince doktora gideriz olmazsa dedi olmayacak zorlamaya gerek yok desem de baya bi nutuk attı bana tipik yengeç 🙄
Neyse işte umudum yok ama Allah büyük tabi ki takip makip yok bam bam bam bu ay jsjssjjs

Bu arada Puxhu Puxhu cum çok mantıklı bir hareket yapmışsın torpik herkeslereee uğur şans bebiş sigara şeker çikolata gluten bırakma her bişey getirsin aminnnn 🥹
Hadi orda adım gözüksün adettendirjdjdjdjj

sat 5 ağustos
Bat 8 Eylül 🤦‍♀️
Hoşgeldin canım ekledim

Biz bu gazla nirvanaya ulaşırız her şeyi hallederiz😂 ama bence yazın biraz dağıtalım sen de son şekerlerini ye eylülde darlarım hepinizi😂
Ahaha tamam her şeyi de Eylül’e bıraktık ama hayırlısı😄 Eylül’de hepimiz hamile kalırmışız bi de 😍😍

Tabloya sigara bırakma tarihi de ekle dkdjhdhd
Tamam ben de çok yükseldim şuan bu olaya eylülde bırakıyoruz tamam mı, çocuk olmuyor en azından ulaşabileceğimiz bi hedefimiz olsun şu grupta😂😂
Ahahahas eklemem onu 🤣🤣
Bırakalım oke

Tabloya sigara bırakma tarihi de ekle dkdjhdhd
Tamam ben de çok yükseldim şuan bu olaya eylülde bırakıyoruz tamam mı, çocuk olmuyor en azından ulaşabileceğimiz bi hedefimiz olsun şu grupta😂😂
Ben de istiyorum sigara bırakmayı ama çok seviyorum uffff

X