2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

İnşallah ulaşır canım ama taze transfer ne kadar mantıklı doktorun daha iyi bilir tabiki. Çünkü bende dün opu oldum bugün karnım şiş ve ellerim ödemli uyandım çok fazla su içme dedi doktorum

İnşallah ulaşır canım ama taze transfer ne kadar mantıklı doktorun daha iyi bilir tabiki. Çünkü bende dün opu oldum bugün karnım şiş ve ellerim ödemli uyandım çok fazla su içme dedi doktorum
Benim durumuma göre takip edip karar verecek transfere gerekirse dondururuz dedi bakalım durumlar ne gösterir hayırlısı

Kızlar merhaba dün Opu olmuştum 16 yumurtam toplandı.Opudan beri idrarın yoğun kanlı geliyor akıntı şeklinde değil bayağı kanlı idrar bugün de aynı şekilde biraz endişelendim böyle bir şey yaşayan duyan oldu mu

Doktoruna danıştın mi arayıp muhakkak haber ver çok az kanama norm al ama seninki farkli

Peki canım idrar yaparken ağrı yanma var mı?

merhaba herkese, biz de sisli memorialda basladik dun itibariyle ilk igneye. normalde yucel hoca bakmisti ilk detayli degerlendirmede ama bu hafta tatildeymis gonul hoca ilgileniyor, negatif olmamak icin bu sanssizligi gormezden geliyorum, zaten kurul karar veriyor o nedenle stres olmayin dediler. Benim en buyuk korkum Opu sureci, anesteziden korkuyorum cunku. halbuki iki ay once polip aldirdim, yarim saatlik islemdi o da ama ilk bayilma aninda bi panik oldum bogazim kurudu derken gitmistim. Keseke anestezi olmasa yumurta toplamada diyorum, hayirlisi artik. herkese bol sans

Gecmis olsun canim ciddi birsey idrardan kan gelmesi bence mutlaka ara soyle ve hastaneye git.

Canim hayirlı olsun oncelikle. Hosgeldin. Anestezi almadan inan cok daha zor olur kol tarafina bakmamaya caliş zaten hemsireler falan surekli konusuyorlar hic bisey anlamadan gidersin insallah kolay gecer

Canim hayirlı olsun oncelikle. Hosgeldin. Anestezi almadan inan cok daha zor olur kol tarafina bakmamaya caliş zaten hemsireler falan surekli konusuyorlar hic bisey anlamadan gidersin insallah kolay gecer
hosbulduk canim insallah su gibi gecer diyorum ben de, ilkinde koluma bakiyordum dogru diyosun, ona cok odaklaninca takmis olabilirim bu sefer bakmayacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…