2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

İnşallah hepimizin sağlıklı Bebişleri olur bu embriyo sürecini beklemek de çok heyecanlı kaç tanesi 5. Güne ulaşacak diye çok merak ediyorum . 24 taneden 6 sının döllenmesi biraz üzdü beni ama yapacak birşey yok şuan tek çare dua etmek 🙏🌺
Aynen canımm önemli olan çok güzel kalitede olmaları😍 güzel canını hiç sıkma 🌼

Ca
Senin döllenme oranın çok iyi olmuş canım maşallah pazartesi günü dondurma mı yapacaklar yoksa taze transfer mi
Canim bana doktor pco dedi dondurulmus embriyo transferi dediler. Transfer ekim gibi olacak ama bakalim doktor birsey diyecekmi bilmiyorum. 9 yumurtam oldu cok fazla folikul kesesi varmis ama ici bos cikmis.benimde moralim bozulmustu. Sonra burdaki kizlarla konusmak bana iyi geldi 1 tane olsun ama kaliteli olsun insallah ve bize sımsıkı tutunsun🙏

İyi çok şükür canım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Doktorun kaç dönem rahim dinlendirme yapacağını söyledi mi. Ben ağustostaki adetimde uygun olursa transfer yapacağız
Onu daha konuşmadık soracağım canım ama bana agustosta lucrin iğnesi yapılacak ya eylülü bulur💜

Ca

Canim bana doktor pco dedi dondurulmus embriyo transferi dediler. Transfer ekim gibi olacak ama bakalim doktor birsey diyecekmi bilmiyorum. 9 yumurtam oldu cok fazla folikul kesesi varmis ama ici bos cikmis.benimde moralim bozulmustu. Sonra burdaki kizlarla konusmak bana iyi geldi 1 tane olsun ama kaliteli olsun insallah ve bize sımsıkı tutunsun🙏
Bende de pco var canım doğru aslında kaliteli embriyo lazım bize inşallah güzel haberlerimiz olur 🥰

Bende bugün Opu oldum 16 tane yumurtam toplanmış.Doktorum taze transfer düşünüyordu o yüzden sayının fazla olmasına üzüldü ohss riski yüzünden ama yine de taze transfer deneyelim dedi 5.gün transfer olacağım tabi döllenme olup o güne embriyolar ulaşırsa 🤲🏻☺️

X