2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Selamm kızlarımmm😍

Kontrolden şimdi geldim. Kan testlerini verdim reçetemi aldım gece 12’de çatlatma iğnelerimi yapacağım.Pazartesi sabah da yumurtalar toplanacak💜😍

Çok güzel kaliteli yumurtalar olur inşallah canım tinnoşum kuzu taze transfer mi olacak seninki dondurulmuş mu

Slm canlar bende geldim aranıza rabbim bu yolda yürüyenlerin emellerini boşa çıkarmasın inşallah sırayla güzel haberler alırız 🤲
Bende Eylül gibi dondurulmuş transfer olacağım miyom vardı ilk transferim tutmadı başka doktora gittim ameliyat dedi yumurtaları toplayıp ameliyat oldum şimdi transfer bekliyorum bayadir olacaktım bazı aksilikler çıktı ailevi durumlar sonra deprem falan belkide böylesi hayırlı bilemiyorum rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah sırayla burda güzel haberler gelsin canlar 🤲😍

Slm canlar bende geldim aranıza rabbim bu yolda yürüyenlerin emellerini boşa çıkarmasın inşallah sırayla güzel haberler alırız 🤲
Bende Eylül gibi dondurulmuş transfer olacağım miyom vardı ilk transferim tutmadı başka doktora gittim ameliyat dedi yumurtaları toplayıp ameliyat oldum şimdi transfer bekliyorum bayadir olacaktım bazı aksilikler çıktı ailevi durumlar sonra deprem falan belkide böylesi hayırlı bilemiyorum rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah sırayla burda güzel haberler gelsin canlar 🤲😍
Hoşgeldinn kezboşumm aramıza😍😍💜💜 inşAllah gönlünce olsunn burdan cümleten anneler topiğine gidelim inşAllah 💜😍🥹🤲🏻
Aminnn bitanemmm Rabbim yavrularımıza kavuştursun tez vakitte 🌺

Hoşgeldinn kezboşumm aramıza😍😍💜💜 inşAllah gönlünce olsunn burdan cümleten anneler topiğine gidelim inşAllah 💜😍🥹🤲🏻
Aminnn bitanemmm Rabbim yavrularımıza kavuştursun tez vakitte 🌺
Hoşbuldum çiçeğim amin kuzum rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın 🤲😍

Merhaba kızlar benim cumartesi günü yumurtalarım toplanmıştı bugün bilgi vermek için aradılar.Dün pazar olduğu için aramadılar bugün 2.gün embriyoları olmuş oldu.16 yumurtadan 10 u işleme alınmış 9’u döllenmiş yarın da transfer için çağırdılar 3.gün embriyosu transferi olmuş olacağım değerlerim uygunsa tabi hayırlısı 😊

Merhaba kızlar benim cumartesi günü yumurtalarım toplanmıştı bugün bilgi vermek için aradılar.Dün pazar olduğu için aramadılar bugün 2.gün embriyoları olmuş oldu.16 yumurtadan 10 u işleme alınmış 9’u döllenmiş yarın da transfer için çağırdılar 3.gün embriyosu transferi olmuş olacağım değerlerim uygunsa tabi hayırlısı 😊
Çok sevindimmm çiçeğimmm😍😍 Allahım hayırlısıyla sana sımsıkı tutunmayı nasip etsin aminnnn🤲🏻🤲🏻

Bende taze transfer istemistim ama bana uygun bulmadilar o kadar heycanliyimki hemen olsun istiyorum :) senin bebek grubun ilki olacak o zaman rabbim saglikla tutunmayi kucagina almayi nasib etsin canim. Mesajini okuyunca heycanlandim 🥰

merhaba herkese, biz de sisli memorialda basladik dun itibariyle ilk igneye. normalde yucel hoca bakmisti ilk detayli degerlendirmede ama bu hafta tatildeymis :KK43: gonul hoca ilgileniyor, negatif olmamak icin bu sanssizligi gormezden geliyorum, zaten kurul karar veriyor o nedenle stres olmayin dediler. Benim en buyuk korkum Opu sureci, anesteziden korkuyorum cunku. halbuki iki ay once polip aldirdim, yarim saatlik islemdi o da ama ilk bayilma aninda bi panik oldum bogazim kurudu derken gitmistim. Keseke anestezi olmasa yumurta toplamada diyorum, hayirlisi artik. herkese bol sans🤍
10 dakika sürüyor opu o kdar kısacık çabucak geçiyor korkmayın 😊

Bende taze transfer istemistim ama bana uygun bulmadilar o kadar heycanliyimki hemen olsun istiyorum :) senin bebek grubun ilki olacak o zaman rabbim saglikla tutunmayi kucagina almayi nasib etsin canim. Mesajini okuyunca heycanlandim 🥰
hayırlısı inşallah bir aksilik olmazsa olurum transferimi 🤲🏻☺️ Rabbim hepimize güzel sonuçlar almayı nasip etsin inşallah tabi hepimiz sabırsız davranıyoruz bu konuda haklı olarak 🤭 en iyisini doktorlarımız bilir onların gayreti Rabbimin izniyle pozitif sonuçlar alırız inşallah hepimiz🤲🏻🥰🌸

İnşallah sımsıkı tutunsun canım 🤲😊

Bende hastaneye geldiiimmm bekliyorumm.Çıkan bütün yumoşlarımın hepsi sağlıklı dolu dolu çıksın aminnnn🥹🥹💜💜🤲🏻🤲🏻
Bugün opu mu oluyor çok heyecanlı 🤩 nasıl geçti kaç yumurta toplandı? Benim de e2 düşmüş estrofem diye ilaç verdi on gün kullan gel ne dedi ne için verdi niye bu kadar uzun süre verdi anlamadım

X