2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Hayırlı olsun canım bende 900 lük kullanıyorum 250 ü yapıyorum
Sende ne sıkıntı vardı?
Benim rahmim Y şeklindeydi 2 defa histeroskopi oldum iki defa da gebe kaldım ama gelişmedi kürtaj yaptık 4 yıldır evliyim tedavilerden sonuç alamayınca tüp Bebeke yöneldik. Göğşen bey çok iyi doktor diyorlar inşallah sonuç alırız. Ben gonalf 300 yapıyorum. Siz normal tüp Bebek mi yapacaksiniz genetikli mi

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah son tedavin olsun pozitif sonuçla tez vakitte

Ben normal tüp bebek pko var bende

Dün kontrolümde boyutları 17 mm idi dün çatlatma iğnesi vurmamı istediler ek doz olarak da son kez gonalf 150 vurdum normalde 300 ile başladım son iki gün de 375 vurmuştum

çatlatma iğneleri mide bulantısı yapıyor mu Opu olanlar siz yaşadınız mı mide bulantısı dün 20 de ovitrelle ile gonapeptly vurdum bugün sabahtan beri mide yanması ile bulantı arası bir sıkıntım var iğnelerden olabilir mi sizce

merhabalar. ben de transfer bekleyen bir adayım. Mayıs ayında ard arda iki kere yumurtalarım toplandı, amh düşüklüğünden dolayı yumurta sayım az. 6 tane 3. gün embriyom bulunuyor. haziranda da histeroskopi oldum, bu ay rahmim yeterli kalınlaşma düzeyine gelemediği için transferim iptal edildi doktorum izmir irenbe’den alper bey. regl olmayı bekliyorum ama 11 gün geciktim. az önce de nolur nolmaz diye gebelik testi yaptım negatif bu şekilde bir süreç yaşayan var mı acaba aranızda

Bende olmadi canim. Ama karnim cok sisti yani patlicak gibi sisti. Doktor normal demisti. Simdide gecti cok sukur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…