2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

merhabalar.benim de 3.gün 3 tane embriyom var,doktorum kalite olarak iyi dedi.bende sayıyı az bulduğum için tekrar toplayalım dedim kabul etmedi.olanları transfer edelim dedi.sizin dediğiniz gibi bende sil baştan başlamaktan korkuyorum.En iyisini doktorunuz bilir ona sorun bakalım.Ama bir çok yerde okuduğum kadarıyla tek embriyo olsa bile bazı doktorlar transfer yapıyormuş.umarım sil baştana gerek kalmadan sımsıkı tutunur embriyolarımız.

Bi de kızlar ben geçen hafta cumartesi yumurta toplama oldum,bugün 7. Günde adet oldum,çok erken değil mi sizce de ? Daha İlaçlar bile bitmemişti antibiyotikler. Doktor bazen olabiliyo dedi

Yani herşey nasio kısmet işi canım orta kalite iyi kalite fark etmiyor inan ki nice tutmaz dedilkleri embriyolarin tuttuğunu gördüm ama tabi kesin olur veyada olmaz diyemeyiz eğer durumun ve gücün varsa ben havuz yöntemini secmeni öneririm

Aminn canım aminnn elimde olan
3.gün embriyosu orta kaliteli 2 adet
5.gün embriyosu 3BB kaliteli 2 adet
Muhtemelen çift transfer isteyeceğim.Sonuçta embriyolarım var olmasaydı anlardım ama toplatmayacağım

Kalbimin sesini dinledim.Lucrin iğnelerimi aldım transfere hazırlanacağım canım nasip bakalım

Kalbimin sesini dinledim.Lucrin iğnelerimi aldım transfere hazırlanacağım canım nasip bakalım
Yaa 4 tanede embriyon varmis bende iki tane var sandim o yüzden demistim havuz yap diye ama gerek yok yaa 4 tane var hadi bakalım Rabbim yardımcın olsun güzel güzel sonuclar olsun inşallah iki çizgili

3. Gun transfermiydi? Bence yine kan verin idrar saglıklı olmuyor. Bülent hocanın hastasımıydınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…