2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Yok canım hiç yakıcı değil. Ben eczacıyım fiyatı 2500 civarıydı. Ben de olmak istiyorum hemen adet
Selamlar. Benim en son kontrolumde kist cikti ve transferim iptal edildi doktor adet olmani bekleyelim dedim kistten dolayı adet olamadim. Gecen hafta kist aspirasyonu yapti ve adet oldum. Adetimin 5. Gunu ilaca basladim 14 yada 15. Gunu de lucrin igne olacagim. Siz oldunuz sanirim sizin sorununuz neydi

Lucrin olduktan kac gun sonra adet oldunuz.. doktor bana bu igneyle gecici menopoza gireceksin dedi.. henuz igne olmadim gununu bekliyorum
Demek hepimiz bu iğneyi olacağız
Bende aynı şekilde biliyorum geçici menepoza girmekmiş.Rahim dinlendirme adına sende pko çikolata kisti var mı canım

Demek hepimiz bu iğneyi olacağız
Bende aynı şekilde biliyorum geçici menepoza girmekmiş.Rahim dinlendirme adına sende pko çikolata kisti var mı canım
Pko ya da cikolata kisti yoktu aslinda ilk defa kist olustu onu da transfere hazirlik asamasinda ogrendim transfer iptal oldu simdi merak ediyorum igneden sonra ki adetle mi tekrar transfer hazirligina baslayacagiz

Pko ya da cikolata kisti yoktu aslinda ilk defa kist olustu onu da transfere hazirlik asamasinda ogrendim transfer iptal oldu simdi merak ediyorum igneden sonra ki adetle mi tekrar transfer hazirligina baslayacagiz
Anladım canım muhtemelen öyle banada doktorum bu ay bu iğneyi yapacaksın diğer regl döneminde her şey yolunda giderse transferi planlarım demişti

Canım bende öyle bi sorun yoktu ama herkese verıyolar suan lucrini

Ben de bekliyorum bakalım regli
Sen nerede tedavi görüyordun canım sizdeki sıkıntı nedir? Daha önce sorduysam kusura bakma
Olsun canım ben de unutuyorum acıbadem maslakta ben. Lucrını bu arada adet olmadan vuruldm canım yarın hemsirene bi sor istersen.
Benim rahm sağa doğru gelişmiş biras kücük esimnde ileri hız spermi azdı. Siz deki sıkıntı neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…