2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Merhaba canım , naptın başladın mı iğnelere ? Transfer ne zaman ? Hayırlı olsun inşallah şimdiden:)
Merhaba kuzum iğneleri aldım çünkü bulunduğum yer küçük bir şehir bulmam zorlaşabilirdi
Lucrini ben 1.dozunu adet bitimi yapacağım.
2.dozuda 1 ay sonra
Sonrasında 2.dozdan 15 gün sonra kontrole gideceğim ama bence benimki ekim ayını bulur kuşum💜

Merhaba kuzum iğneleri aldım çünkü bulunduğum yer küçük bir şehir bulmam zorlaşabilirdi
Lucrini ben 1.dozunu adet bitimi yapacağım.
2.dozuda 1 ay sonra
Sonrasında 2.dozdan 15 gün sonra kontrole gideceğim ama bence benimki ekim ayını bulur kuşum💜
Olsun kuzu herkesin süreci uzun :) uzun olsada güzel sonuçlarım alalım inşallah 🙏 benimde ancak ekim- kasım olur transferim birkaç kere opu olacağım için :) sabredelim güzel sonuçlar alalım inşallah:)

Lucrin olduktan kac gun sonra adet oldunuz.. doktor bana bu igneyle gecici menopoza gireceksin dedi.. henuz igne olmadim gununu bekliyorum
Lucrini 10 temmuzda vuruldum 3 ağustosta adet oldum 23 gün sonra falan yani.. adetim de aşırı kanamalı oldu ve 10 gün sürdü.. doktor bazen kaçak olabiliyor normal dedi ama ben bi daha vurulmıycam.. bana tek doz vermişti

Aminn canım aminnn elimde olan
3.gün embriyosu orta kaliteli 2 adet
5.gün embriyosu 3BB kaliteli 2 adet
Muhtemelen çift transfer isteyeceğim.Sonuçta embriyolarım var olmasaydı anlardım ama toplatmayacağım🌼
inşallah hayırlısıyla tutunurlar.ben hala karar veremedim çift mi tek mi.3 embriyomuz olduğundan doktor ilk seferde çift transfer yaparsam ALLAH korusun olumsuz olursa kalan tek embriyoyu transfer etmem diyor sil baştan yumurta toplarım dedi

inşallah hayırlısıyla tutunurlar.ben hala karar veremedim çift mi tek mi.3 embriyomuz olduğundan doktor ilk seferde çift transfer yaparsam ALLAH korusun olumsuz olursa kalan tek embriyoyu transfer etmem diyor sil baştan yumurta toplarım dedi
Bende tekrardan kontrole gittiğimde konuşacağım canım Allahım tek seferde pozitif sonuç almamızı nasip eylesin 🤲🏻🩷

Hemşire kendini ne zaman hazır hisedersen dedi bende ikincidemi gitsem üçüncüdemi kararsızım ohss riskim vardı hafif o yüzden dondurdular
Bana böyle seçenek sunmadılar canım ama doktorla tekrar konuş istersen çünkü fazla yumurta toplananlarda rahim dinlendirme yapılıyor

Lucrini 10 temmuzda vuruldum 3 ağustosta adet oldum 23 gün sonra falan yani.. adetim de aşırı kanamalı oldu ve 10 gün sürdü.. doktor bazen kaçak olabiliyor normal dedi ama ben bi daha vurulmıycam.. bana tek doz vermişti
Benim 21 agustos igne günüm bana da tek doz verildi.. siz adet olduktan sonra simdi basladiniz mi transfer hazirligina

X