2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben de dun 5+3 tum kontrolum vardi keseyi ve yolk saçı gördüm. Siz yolk saci gormediniz mi bebek henuz gorunmez doktor haftaya kalp.atisi icin çağırdı beni. Haftaya görcez Allah izin verirse bebisimi
Kese var da, yolk saçı diye bişey demedi,usg de parlak gözüken bişey var aslında emin değilim

Eklentiler

• IMG_20221117_130351.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 39
Doğru söylüyorsun amin inşallah sağlıkla

Sende o zaman 6 haftalıkken gitmişsin bişey diyeyim mi benimki vajinal ultrasondu belki ondan net duyduk sen karından mı baktırdın
Ama keseyi içinde bebişi uğultu da olsa sesi duyduysan kalbini ferah tut canım 8. Haftada daha net duyarsın

Çünkü neden canım biliyorsun musun o zaman o endişelerini kendin çağırtmışsın bu kez çok doğru yoldasın bebeğim sağlıklı ve benimle mesajı vermelisin evrene vee sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Evet katından ultrasonla baktı vajinal olsa duyulur falan dedim büyük ihtimal dedi ama bakmadı zaten anlamadım ilişkide yok dedi ama kanamam ya da farklı bir durum yoktu bilemedim ve içimi rahatlatsamda hep bir gitsem diyorum sabretmek zor geliyor doktor sana herhangi bir şey dedi mi

Aslında baksaydı duyardınız belki de. Bana bişey demedi bizde unuttuk ilişki konusunu sormayı aha bugünde öğlene kadardı kapanmıştır şimdiye
Belki tedbir amaçlı ilişki olmasın demiştir

ben yurtdisinda yasiyorum simdi surec nasil ilerlicek hic bilmiyorum. burda direkt aile hekimine gidiyorsun. anlattim iste ona da kanimin kan verirken yavas aktigini, ignenin damara olan pozisyonundan, ignenin buyuklugu kucuklugunden, susuz olmandan vs demis. bir de ben de son 2 senedir ust bacagimda morluklar oluyor, sariya donuyor sonra da kendiliginden geciyor. suan yok morlugum ama daha 3-4 ay onceye kadar vardi. doktora soyledim kan trombosit (bloodp platelets) testi yapalim bir dahaki gelisinde dedi, 2.5 hafta sonrasina randevu alabildim, o zaman da 10 haftalik olucam. insallah sikinti cikmaz canim

Amin canım bilmediğimden soruyorum şu an hamiş misin kese falan mı göreceksin daha
Şuan 4+1 daha yeni öğrendim beta güzel yukseliyor çok şükür 30 Kasıma randevu aldım neler gorucem hem korkuyorum hemde çok heyecanlıyım :)

Amin insallah 8.haftaya kadar strese gerek yok bence saglikla gormeyi nasip etsin rabbim beklicez sabirla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…