2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canım adet tarihlerimiz bire bir aynı bende yarin kontrole gideceğim bakalım kese ve bebek hakkında neler diyecek seni bilgilendiririm.Ama bence daha çok erken olabilir.beklemekte fayda var.kese ve bebek 6. Haftada varlığını belli ediyor.Belki seninkisi geç döllenme olabilir.Sıkma canını bir süre daha sabırla bekle derim.Insallah hayırlı haberlerini alırız burada.

benimde 4 gundur midem bulaniyor cok ama kusmuyorum sen kac haftalik oldun bugun 5 +1 olddum

Bende hicbisey yok sadece göğüs ağrısı var onun haricinde gayet iyiyim inşallah bisey çıkmaz teşekkür ederim

Bilgilendirirsen sevinirim canım bende erken olabilecegini düşünüyorum bakalım hayırlısı yarın gittiğimde Bende sonucu yazarım

İki gündür midemden acı su geliyor boğazıma sürekli normal mi acaba.Ac karnına bile midemden acı su geliyor
Gaviscon şurubu dr una danışabilirsin.Çok rahatlatıyo.Gece yatarkende çift yastık.Biraz başın yukarda durunca gece rahatlatıyo.Ve yemeklerle su içme mümkünse yemekten önce ve sonra.Çubuk kraker ekmek içi genellikle mide asidini tutuyo.Ama gaviscon baya etkili

Benim de ayni sekilde, hamilelik reflusu. Doktorunuza danisin ama benimki yemeklerden sonra iki olcek Gaviscon verdi
Benim gastrit hastalığım var ara ara tetikliyordu hamilelikten önce.Sadece nar yedim ondan sonra midem fena oldu bana dokundu galiba.Hamilelikten önce ilaç alabiliyordum. Yarın gidip danisacam inşallah başka sorun yokturdur

Sağol canım ekmeği, krakeri deneyeceğim.yemek bile yiyemiyorum çok kötüyüm yarın olsada gitsem doktora.o ilacı çok kullandım

Simdi baktim ben de nar asidik meyve grubuna giriyor yemememiz gerekiyormus. Ben Gaviscon iciyorum, soguk sut iciyorum o da yatistiriyor ya da bir adet havuc ama havucu temkinl yemek lazim hamilelikte :) ben sanmiyorum ben de ayni durumdayim bogazim bile tahris oldu asitten

Çok aşırı uyuma isteğim oluştu iki gündür.Gozum kalkmıyor 7/24 yatıyorum kalkıyorum yemek yiyorum işimi tutuyorum yine yatıyorum

Geçmiş olsun canım. Sende listemi var.bana atabilir misin listelerini.Enazindan temkinli olurum yediklerimde.Bir nar yüzünden tadım kaçtı.valla yemek bile yiyemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…