2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar telefonuma Dr banu çiftçinin uygulamasını indirdim her hafta bebek teki gelişmeleri anlatıyor bence sizde indirin hem sizin yerinize takip eder kaç hafta kaç günlük oldu diye

Eklentiler

• Screenshot_20221107_213419_istanbul.codify.opdrbanuciftci.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 45
Dünden beri buraya giremedim kızlar herkese sevgiler.Yeni gelenler de hoş gelmişler.Hepimize sağlıklı bir 9 ay diliyorum.Benim erken mide bulantılarım başladı.Dün her yemekten sonra lavaboya zor yetiştim.Hatta 5 günde 2 kilo vermişim şimdi tartıldım.İlaçla biraz kontrol altına alabiliyorum.Çarşamba ilk dr randevum var.Gideyim hemen yazacağım buraya

Kızlar telefonuma Dr banu çiftçinin uygulamasını indirdim her hafta bebek teki gelişmeleri anlatıyor bence sizde indirin hem sizin yerinize takip eder kaç hafta kaç günlük oldu diye
Bende kullanıyorum.Özellikle videolar gerçekten çok faydalı

Suan tahminince hafta günlüksün bende carsamba gitcem

Merhabalar size bisey sormak istiyorum 1 kasımda evde test yaptım çift çizgi çıktı hastaneye gidip kan verdim 516 çıktı değerim doktorum 2 gün sonra tekrar vermemi söyledi 3 kasımda tekrar verdim 814 çıktı dayanamayıp 4 kasımda bidaha verdim 1221 çıktı cumartesi gelmemi söyledi vajinalde karında da kese göremedi dış gebelik olabilir dedi 2 gün sonra tekrar gelmemi söyledi kan verip bugün 7 kasımda tekrar kan verdim 3672 çıktı yine kese görünmedi tuplerde bisey yok rahimde sol tarafta bisey gördü ama kese yok olsa bile sağlıklı büyümeyebilir dedi size dış gebelik mi yoksa kesenin görünmesi için daha var mı acaba son adet tarihim 29 Eylül 3 ekimde bitti kanama baş dönmesi vs hicbiseyim yok bugün progesteron da baktı oda normal çıktı

Merhaba benimde hesabıma göre 5+1 16 kasıma randevum var acaba sizin ilk beta değeriniz neydi ve adetinjz kaç gün geçikmişti
Merhabalar benimde hesabıma göre 5+5 ama doktorum hala keseyi göremedi dış gebelikten de şüpheleniyor bugün gittim tekrar tuplerde sıkıntı yok rahimde sol tarafta yuvarlak bisey gördü ama kese yok siz ne zaman görmüştünüz keseyi dış gebelik olabilir mi sizce 1 kasımda değerim 516 3 Kasım 814 4 Kasım 1221 7 Kasım 3672 çıktı hersey normal dış gebelik belirtilerimde yok kanama baş dönmesi vs

Maalese dış gebelik hakkında bir bilgim yok daha bende doktora gitmedim geç döllenme falan olabilir mi öyle bir ihtimalden bahsetti mi öyle bir şey olabilir miymjş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…