2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bugün çok midem bulanıyor
Herkese merhaba canım hamişler🧿 sat a göre 8+5 fakat geç döllenmeyle 7 haftamdayım.10 gün önce kalp için gittiğimizde minnacık bebişi görüp geç döllenme olduğunu öğrenmiştik yazmıştım buraya da.Yarın öğlen muayenem var.Sizden bol bol dualarınızı istiyoruz bebişimle 🙌🏼

Not: Mide bulantımdan çok giremiyorum.Buraya şimdi girdiğimde 15 sayfayı tek tek okudum.Karnımızda can taşıyoruz.Boşverin kişisel tartışmaları.Bizim stresten uzak durmamız lazım.Ben bile okurken gerildim üzüldüm.Ne gerek var dı ? Boşverin bunları.Biz birbimize yol arkadaşlığı yapmak için buradayız.Hepinize ve özellikle bebişlere sağlık ve sevgiler🧿🙌🏼
Dualarımız seninle. ❤️

Herkese merhaba canım hamişler🧿 sat a göre 8+5 fakat geç döllenmeyle 7 haftamdayım.10 gün önce kalp için gittiğimizde minnacık bebişi görüp geç döllenme olduğunu öğrenmiştik yazmıştım buraya da.Yarın öğlen muayenem var.Sizden bol bol dualarınızı istiyoruz bebişimle 🙌🏼

Not: Mide bulantımdan çok giremiyorum.Buraya şimdi girdiğimde 15 sayfayı tek tek okudum.Karnımızda can taşıyoruz.Boşverin kişisel tartışmaları.Bizim stresten uzak durmamız lazım.Ben bile okurken gerildim üzüldüm.Ne gerek var dı ? Boşverin bunları.Biz birbimize yol arkadaşlığı yapmak için buradayız.Hepinize ve özellikle bebişlere sağlık ve sevgiler🧿🙌🏼
Yarın bebisinin kalp atışlarını duymuş mutlu şekilde bize yazmış olmanı bekliyorum 🥰 benimde mide bulantım dün aniden başladı bugün ayakta pek duramadim. Hepsine değer inşallah sağlıklı haberlerini aliriz

Merhaba kızlar geçmek bilmeyen vajinal akıntım var su gibi devamlı geliyor çok sıkıldım geceleri bazen uyanıyorum okadar ıslanıyor ki çamaşırım.. geçen hafta enfeksiyon dedi doktor Donaxyl diye bi fitil verdi onuda kullandım ama ilaç bitti bu bitmedi aynı şekilde.. 1 aydır Progestan kullanıyorum fitil olarak aşılamadan beri düzenli, ondan kaynaklı olabilir mi ya doktorda bişey demedi.. böyle bi durumu olan var mı. 5 haftalık hamileyim bu arada..
Canim arada su gibi akıntı geliyor, bazen koyu renkli, bazen şeffaf, bazen beyaz...Rahimin kendini hazırlamasi ve yer yapmasi olarak düşündüm. Ama progestan ağızdan değil fitil olarak kullanıldığında enfeksiyona sebep olabiliyormuş.Birde bir doktor düşüğü daha çok tetikleyebilcegi için ağızdan al demişti.

Bana da 2-2.5 litre demişti ama hiç içemiyorum 🤦🏻‍♀️ Bir de benim bulantılarım akşamları olacak gibi. Birkaç gündür bu saatlerde geliyor çünkü. Şu an da bile kendimi kötü hissediyorum 🫢
Annemin de hep akşamları gelirmiş ☺️ sabahkinden bir tık daha iyi sanki uyuyunca hissetmezsin en azından. Benimde sbaah öğlen aşırı fazlaydı şuan bı acildim 😁

Annemin de hep akşamları gelirmiş ☺️ sabahkinden bir tık daha iyi sanki uyuyunca hissetmezsin en azından. Benimde sbaah öğlen aşırı fazlaydı şuan bı acildim 😁
Çok kötüyüm yaa. Acıktım ama bulantım var. Su bile içmekte zorlanıyorum. Geceleri midesi bulananların kızı mı oluyor acaba 😂 (Not: Bir oğlan anasının umudu 😂)

Kızlar bulantılar ne zaman başlıyor ben 5 haftalığım şuan sabahları uyandığımda çok az bulantım oluyor ama istiğfar etmiyorum

Slm arkadaşlar 6 tinci haftamdayim birinde randevum var acaba kalp atışını bebeğimin duya bilirmiyim

Kızlar bulantılar ne zaman başlıyor ben 5 haftalığım şuan sabahları uyandığımda çok az bulantım oluyor ama istiğfar etmiyorum
Benim ki beş haftalık Ken başlamıştı aşırı derecede oluyor sabahları hele ağzım zehir gibi oluyor kokuya gelemiyorum tiskiniyorum mesela bünyeye göre değişiyor kimi erken başlıyor kimide ileriki zamanlarda

Benim ki beş haftalık Ken başlamıştı aşırı derecede oluyor sabahları hele ağzım zehir gibi oluyor kokuya gelemiyorum tiskiniyorum mesela bünyeye göre değişiyor kimi erken başlıyor kimide ileriki zamanlarda
Teşekkür ederim bakalım benim ki nasıl ilerleyecek

Çok kötüyüm yaa. Acıktım ama bulantım var. Su bile içmekte zorlanıyorum. Geceleri midesi bulananların kızı mı oluyor acaba 😂 (Not: Bir oğlan anasının umudu 😂)
Sabah bulantilari kiz bebek oluyormus bendede oyle oldu kizim oldu☺️ bunda bulantim falan yok bakalim ne olcak😂 sizin oglunuz olacak yine icime oyle dogdu belli olunca bana yazin mutlaka ne olduğunu 😂

Sabah bulantilari kiz bebek oluyormus bendede oyle oldu kizim oldu☺️ bunda bulantim falan yok bakalim ne olcak😂 sizin oglunuz olacak yine icime oyle dogdu belli olunca bana yazin mutlaka ne olduğunu 😂
Nasil olucak şimdi bende sabah başlıyor aksama kadar devam ediyor 🤣🤣

X